Pákový kávovar ARTISTA PRO

Při přípravě kávy už nemusíte dělat kompromisy
PID - systém kontroly teploty
Vždy optimální podmínky

Správná teplota vody pro přípravu lahodné kávy je s vysokou přesností kontrolována elektronicky (PID). O její rychlé dosažení se spolehlivě stará kvalitní topný systém Thermoblock.

Kávové speciality s mlékem
Konvička na mléko součástí balení

S parní tryskou a profesionální nerezovou konvičkou snadno vykouzlíte perfektně našlehanou mléčnou pěnu, bez které se neobejde žádné cappuccino, macchiato nebo caffè latte.

Samostatný vývod horké vody
Prodlouží požitek z kávy

Funkce horké vody pomůže s vyladěním finální podoby nápoje – například tzv. lunga (espressa „prodlouženého“ horkou vodou). Usnadní také pravidelné proplachování a čištění.

Profesionální i přetlakové misky
Na své si přijde každý

Přetlakové misky perfektně poslouží běžným uživatelům, kteří si chtějí jednoduše vychutnat dobrou kávu. Standardní (profesionální) misky pak okouzlí nadšence, kteří s kávou rádi experimentují a věnují čas vyladění její chuti. Více o miskách zde.

Integrovaný mlýnek
S regulací hrubosti

Zajistí maximální čerstvost kávy, intenzivní chuť a nezaměnitelné aroma.

Barometr

Tlak neustále pod kontrolou

Bez správného a konstantního tlaku při extrakci kávy se příprava lahodného espressa neobejde. Barometr s přehledným ukazatelem vám mrknutím oka prozradí, jestli je tlak v optimálním rozmezí, nebo je potřeba vyladit množství, upěchování či jemnost mletí kávy.

Profesionální páka 58 mm

Vaše prodloužená pravá ruka

Profesionální páka s plastovou rukojetí vám během přípravy kávy poskytne maximální komfort. Pro výsledek přesně podle vašich představ obdržíte také dvě přetlakové a dvě standardní (profesionální) misky, slepou misku pro zpětný proplach, tamper, odměrku a pomůcku na čištění.

Odolné kovové provedení

Neúnavný parťák pro chvíle pohody

Na kvalitu použitých materiálů se můžete naprosto spolehnout. Bytelná kovová konstrukce kávovaru prodlužuje jeho životnost a zvyšuje odolnost, a tím i počet káv, které si společně vychutnáte. Nechybí ani nerezová plocha pro nahřívání šálků.

Pákový kávovar ARTISTA PRO

Celokovový pákový kávovar s přetlakovými i standardními miskami, zabudovaným mlýnkem a profesionální pákou o průměru 58 mm.

Automatický kávovar NERO

Váš oblíbený šálek kávy jedním dotykem
Káva jedním dotykem
Intuitivní dotykové ovládání

Na dotykovém ovládacím panelu jednoduše zvolíte sílu kávy i její velikost nebo zapnete funkci horké vody či páry. Jedním stiskem pak připravíte kávu podle uložených preferencí.

Paměť pro vaše nastavení
Káva, jak ji máte rádi

Nastavení preferované síly a velikosti kávy snadno uložíte do paměti kávovaru. Výsledný nápoj tak bude vždy přesně podle vašeho gusta.

Parní tryska
Profesionální mléčná pěna

Cappuccino, caffe latté nebo espresso macchiato jako z kavárny není s parní tryskou na mléčnou pěnu žádný problém. Kouzlete s mlékem v pohodlí domova.

Snadné čištění
O údržbu si řekne sám

Na nutnost odvápnění či vyprázdnění zásobníku na sedliny vás NERO jednoduše upozorní. Jeho údržba je navíc snadná a pohodlná.

18
cm

slim provedení

Úzký design kávovaru nezabere mnoho místa na kuchyňské lince

110
mm

max. velikost šálku

Výškově nastavitelná výpusť kávovaru přesně pro váš šálek

Kávovar NERO

Automatický kávovar ETA NERO se zabudovaným mlýnkem a parní tryskou pro přípravu mléčné pěny vám připraví lahodnou a voňavou kávu jako z vaší oblíbené kavárny.

Díky slim designu najde své místo v každé kuchyni i kanceláři.

Objevte svět káv NERO Caffé  

Káva pro vás může být jen zárukou ranního probuzení, ale pokud hledáte i lahodnou chuť vypěstovanou z kvalitních kávových zrn, hýčkanou při pražení a balenou tak, aby aroma exotických dálek po cestě do vašeho šálku nevyprchalo, ochutnejte Nero. 

Koupit kávy z kolekce NERO

NERO Caffé
Premium Fine

zrnková káva 1000 g

80 % arabica / 20 % robusta, praženo Medium Dark Roast -  středně tmavé pražení, čímž dosahujeme snížení, až úplné potlačení kyselých chutí, a zároveň podporujeme sladké, až ovocné tóny.

NERO Caffé
Crema Office

zrnková káva 1000 g

Směs kávy arabica a robusta, Pro výrobu kávy používáme pražení Medium Dark Roast.
NERO Caffé Crema se vyznačuje bohatou pěnou s jemnou texturou na povrchu.

NERO Caffé
Kolumbia Supremo

zrnková káva 250 g

Typický představitel kvalitních vysokohorských praných arabik. Má střední tělo a jasnost. Vyznačuje se vyrovnanou a ovocnou chutí se stálou kvalitou. Má krásně velká a rovnoměrná zrna.

NERO Caffé 
Premium Pure

zrnková káva 1000 g

Pro výrobu kávy používáme pražení Medium Dark Roast. To znamená středně tmavé pražení, čímž dosahujeme snížení až úplného potlačení kyselých chutí, a zároveň podporujeme sladké tóny.

NERO Caffé
Brazílie Santos

zrnková káva 250 g

Káva Brasilia Santos se vyznačuje mohutným tělem a komplexností. Brazilská káva je ořechová, sladká, s nízkým obsahem kyselosti, vytváří neobyčejné hořko-sladké a čokoládové chutě. 

Pákový kávovar STRETTO

Vaše chvíle pohody ve vaší režii
Káva jako od baristy
Kompletní kávový rituál

Vychutnejte si svou kávu se vším všudy – včetně její přípravy. Díky klasickému pákovému systému se můžete cítit jako profesionální barista.

Volba množství šálků
Ve dvou chutná lépe

S dvojitou výpustí připravíte až 2 šálky lahodné kávy najednou. Pomocí tlačítek také snadno nastavíte jejich velikost.

Plocha pro nahřívání šálků
Ideální teplotní podmínky

Káva připravená do předem nahřátých šálků si déle drží svou teplotu, a tím pádem i chuť. Vaše chvíle pohody tak budou delší a intenzivnější.

Parní tryska
Mléčná tečka na závěr

Pomocí parní trysky pro přípravu mléčné pěny snadno vykouzlíte pravé cappuccino, caffe latté nebo espresso macchiato.

14

cm slim provedení

Úzký design kávovaru nezabere mnoho místa na kuchyňské lince

110

mm  velikost šálku

Výpusť kávovaru vhodná i pro velký šálek

Pákový kávovar STRETTO

S pákovým espressovačem na mletou kávu ETA Stretto si v pohodlí domova připravíte lahodnou kávu jako profesionál. Jeho elegantní nerezový design i praktické slim provedení o šířce 14,5 cm vám navíc usnadní jeho umístění, kamkoliv si budete přát.

Koupit 3999 Kč Chci vědět více

Kávomlýnek Perfetto

Nezbytný doplněk k pákovým kávovarům ETA.

17

Stupňů mletí

Pro hrubost kávy tak, jak ji máte rádi a jak vyžadují různé typy přípravy.
2

Mlecí kameny

Pro dokonalé pomletí kávových zrn bez jejich přepálení. 
100

W Příkon

Namele i velkou dávku kávy než řeknete cappuccino!

Káva pro znalce a fajnšmekry

Překročte limity automatického nastavení! Díky profesionální výbavě si můžete s přípravou kávy opravdu vyhrát, a vychutnat si tak kávu přesně podle vašich představ. Poradíme vám, jak na to.

Prohlédněte si průvodce jak si připravit lahodnou kávu

Druhy kávových specialit

Zůstaňte s námi v kontaktu