Služby

 

Výrobky značky ETA jsou součástí stovek domácností, kde již několik desetiletí usnadňují každodenní život. Kromě širokého sortimentu zboží vám tak nabízíme i několik služeb, které vám usnadní život s našimi produkty.   

          

 

           

Široký sortiment na jednom místě

Přijďte si zboží prohlédnout do jedné z našich značkových prodejen ETA! Po celé České republice najdete už více než 35 poboček. Najdete zde kompletní sortiment našich výrobků a náš proškolený personál vám ochotně poradí s výběrem.

Odborné poradenství

Náš proškolený personál na prodejně zná všechny produkty ETA jako svoje boty. Ochotně vám tak poradí s výběrem a zodpoví všechny možné dotazy.

Klikni a vyzvedni

Se službou Klikni a vyzvedni můžete mít svého vysněného pomocníka doma do několika málo chvil. Nečekejte na dopravce a rezervujte si zboží ve vaší nebližší značkové prodejně ETA. Naši kolegové vám objednávku nachystají a do 30 minut si ji na zvolené prodejně můžete vyzvednout.

Bohaté příslušenství a náhradní díly

Rozšiřte možnosti vašich domácích pomocníků a využijte jejich potenciál na maximum. Doplňte jejich základní funkce dalším příslušenstvím a péče o domácnost bude zase o chlup jednodušší.

Prodlužka záruky

Staráme se o to, aby vám spotřebiče ETA maximálně usnadnily život. A protože si za jejich kvalitou pevně stojíme, nabízíme vám bezplatné prodloužení záruky nad rámec zákonné záruční lhůty. Na vybrané spotřebiče a komponenty vám tak prodloužíme záruku na 3, 5 či dokonce 10 let. Prodlužku záruky si jednoduše aktivujete vyplněním našeho jednoduchého registračního formuláře.  

Servis

Přestože se o svůj spotřebič budete vzorně starat, může se stát, že dojde k jeho poruše. Většinu mechanických závad umíme v ETĚ opravit díky širokému sortimentu náhradních dílů, které máme skladem. Naši kolegové ze servisu si dokáží poradit s řadou závad, proto nechte odborné zásahy raději na nich.