CELÁ ZEMĚ PEČE S ETOU

Peče celá země je konečně opět tady a ETA u toho samozřejmě nebude chybět! Reality show pro amatérské cukráře a pekaře vstoupí na obrazovky v hlavním vysílacím čase v sobotu 12. března 2022 večer. 

Koho v pořadu uvidíte? 
S Josefem Maršálkem, kterého znáte již z předchozí řady pořadu, soutěžící nově hodnotí Míša Landová, blogerka, lektorka cukrářských kurzů, autorka kuchařky VÍKENDOVÉ PEČENÍ a velká milovnice makronek. Moderování se opět chopili Tereza Bebarová a Václav Kopta.

V pořadu soutěží opět 12 amatérských cukrářů a pekařů, kteří dostávají cukrářsko-kreativní úkoly, se kterými si vždy musí v rámci časového limitu poradit. Pravou rukou jim budou produkty z kolekce ETA STORIO – lednice, kuchyňské roboty, konvice, kávovary i další kuchyňští pomocníci jako všestranný šlehač Lento nebo kuchyňská váha Farmer. V prvních dílech se můžete těšit na tradiční domácí bublaninu nebo oblíbené rakvičky. V kreativní výzvě se soutěžící poperou například se zdobeným válcovým dortem či cake pops – dortovými lízátky s barevnou polevou v pěti různých provedeních.

O co se hraje? 
Vítěz si odnese titul nejlepšího neprofesionála v tomto oboru a výrobky ETA dle vlastního výběru v hodnotě 100.000 Kč. Rozhovor s vítězem druhé řady si budete moci přečíst ihned po odvysílání finále na blogu ETA tady je doma.

Kde se natáčelo? 
Kromě výtvorů soutěžících vám současně budou brát dech kouzelné prostředí a krásný zámek s nádhernými přilehlými zahradami. Pokud byste se v nich chtěli projít, zajeďte se podívat na lovecký zámeček Bon Repos, nacházející se u obce Čihadla v okrese Nymburk ve Středočeském kraji. 

Druhá řada soutěže Peče celá země startuje už 12. března na ČT1 a v iVysílání, pohodlně se usaďte a nenechejte si ji ujít!

Zajímavosti nejen z natáčení:
•    Na konkurz, který probíhal již v roce 2020, se přihlásilo čtyřikrát více zájemců, než tomu bylo v první řadě.
•    Celkem byly natočeny stovky hodin materiálu, z nichž se v průběhu léta a podzimu loňského roku finálně sestříhalo 10 soutěžních dílů o délce cca 60 min.
•    Každý díl první série sledovalo v průměru 1,3 milionu lidí. Finále pořadu si nenechalo ujít více než 1,75 milionu diváků.
•    Výherkyně soutěže Peče celá země Petra Burianová skončila s právnickou praxí a má vlastní pořad.

Foto: Česká televize

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995