Vařící výzva #vyzvaFBRETA

Skvělých foodblogerů, stálic i těch začínajících, je v Čechách na tři stovky. Každoročně je mapuje soutěž FOOD BLOG ROKU, jejímž majitelem je Lukáš Hejlík. Na české scéně ale pořád chyběl podcast, který by tyhle osobnosti zpovídal. Už na podzim, kdy se stala značka ETA partnerem FOOD BLOG ROKU 2021, se začala rodit myšlenka dalšího společného projektu, který by obohatil milovníky dobrého jídla a pití. Slovo dalo slovo a na začátku roku 2022 byl nasazen první podcast FBR. Pokec s foodblogery přináší tradiční česká značka ETA, která stejně jako všichni gastrohosti fandí domácímu vaření.

#vyzvaFBRETA

Každý týden se na Spotify objeví nový díl podcastu FBR a ve vybraných dílech se bude soutěžit o multifunkční robot ETA Leonardo, který má 15 funkcí a ocení ho ostřílení labužníci i ti, kteří v kuchyni neradí tráví čas a chtějí mít rychle hotovo.

Jak můžete vyhrát? Vybraný host podcastu vyhlásí téma vařící výzvy a vy pak budete mít víc jak dva týdny na to, abyste dali recept a fotku do svého feedu s #vyzvaFBRETA_(jméno hosta). Vítěz bude vybrán zástupci Food Blog Roku společně s hostem a obratem k němu poletí fešák ETA Leonardo.

Úplná pravidla akce naleznete zde

Udělejte si chvilku pro sebe a pusťte si domů novinky z českého a slovenského gastra. Podcast FOOD BLOG ROKU najdete již nyní na Spotify.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995