Již brzy v TV: Když Peče celá země, ETA u toho nesmí chybět

 

Společnost ETA a.s. se stala součástí nové kuchařské show Peče celá země, jejíž vysílání startuje již první lednovou sobotu. Oblíbení kuchyňští pomocníci (nejen) z řady ETA STORIO budou soutěžícím usnadňovat jejich snažení a svým designem perfektně dokreslovat vintage styl celého natáčecího studia.

Peče celá země

NAPÍNAVÝ BOJ AMATERSKÝCH PEKAŘŮ, ZE KTERÉHO SE VÁM BUDOU SBÍHAT SLINY

Ta nejsladší soutěž amatérských pekařů s názvem Peče celá země, jejíž první díl se již 4. ledna objeví v sobotním vysílání České televize, navnadí vaše chuťové buňky a probudí ve vás ambice posunout své kulinářské dovednosti zase o úroveň výš. Českou verzi celosvětově úspěšné reality show zaštítí tradiční česká značka ETA – soutěžícím poskytne zázemí v podobě osvědčených kuchyňských spotřebičů z řad svého širokého produktového portfolia.

Oblíbené produkty kolekce ETA STORIO i další osvědčení kuchyňští pomocníci v čele s legendárním robotem Gratus a všestranným šlehačem Lento tak budou pravou rukou dvanáctce soutěžícím, kteří se budou před očima odborných porotců prát s nejednou kulinářskou výzvou. Těšit se můžete například na originální dorty a léty prověřené rodinné recepty, ale i na opravdové oříšky, s jejichž rozlousknutím často bojují i profesionálové.

Peče celá země

Kuchařská show s originálním názvem „The Great British Bake Off“ se poprvé vysílala na obrazovkách veřejnoprávní BBC 2 v roce 2010 a téměř okamžitě si získala obrovskou popularitu. Z Velké Británie se pak pořad rozšířil do celého světa – licenci na jeho vysílání koupilo už více než třicet zemí od Argentiny přes Francii až po Nový Zéland.

A na co se můžete těšit v české verzi?

„Peče celá země nabídne tradiční receptury, ale i inovativní postupy. Dvanáct finalistů bude muset čelit kreativním výzvám, kdy mohou doma trénovat a vylepšovat, čekají je rovněž úkoly, se kterými se setkají někdy i poprvé v životě. Asistovat u pečení jim bude moderátorská dvojice Tereza Bebarová a Václav Kopta. Rozhodovat o vítězných pekařích a cukrářích daných kol budou porotci Josef Maršálek a Mirka van Gils Slavíková – uznávaní odborníci, kteří šíří cukrářské umění i za hranicemi Česka.“

Zdroj: ČT

ETA - Pečeme s vámi