ETA rozdává dárky ještě před Vánoci: Brousek na nože ke každému robotu Gratus

 

Mít v kuchyni univerzálního pomocníka, který se zhostí nejen přípravy všemožných pokrmů, ale i péče o ostatní kuchyňské náčiní, je jako ze splněného snu. Oblíbený multifunkční kuchyňský robot ETA Gratus nyní rozšířil své pole působnosti a kromě hnětení, mixování, míchání či sekání si nově brousí zuby i na kuchyňské nože.

OBLÍBENÝ ROBOT ETA GRATUS NYNÍ S JEŠTĚ VYBROUŠENĚJŠÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM

Multifunkční celokovový kuchyňský robot ETA Gratus se dlouhodobě drží na předních příčkách žebříčku nejprodávanějších robotů. Zvládá uhníst těsto, šlehat, míchat, mixovat, strouhat i krájet, a tak lze jen těžko uvěřit, že by mohl být ještě všestrannější. Společnost ETA však neusíná na vavřínech a jde si za svým cílem – přinášet zákazníkům osvědčené pomocníky, kteří jim usnadní každodenní povinnosti i radostné chvíle, ke kterým ty strávené v dobře vybavené kuchyni bez pochyby patří.

Širokou nabídku příslušenství k robotům ETA Gratus tak doplnil zbrusu nový BROUSEK NA NOŽE, který nyní dostanete k nákupu tohoto robotu jako DÁREK.

Brousek na nože ETA Gratus

Brousek pro nože ostré jako břitva

Brousek nožů ETA rychle a bezpečně nabrousí všechny druhy kuchyňských nožů – od těch nerezových až po ocelové, a to včetně drahých nožů z tvrzené oceli. Chod brousku je tichý, objede se bez nepříjemných vibrací a jeho ovládání je jednoduchou záležitostí – stačí jej nasadit na vývod multifunkční hlavy robotu a zajistit pootočením. Po spuštění brousku je nůž nabroušený několika tahy.

Precizní výsledek zajišťuje 20 keramických válečků umístěných ve tvaru písmene X, které se otáčí rychlostí až 200 otáček za minutu. Brousek je konstruován tak, aby byl nůž vedený vždy pod správným úhlem a tlak zůstával konstantní. Zároveň je kladen velký důraz na bezpečnost při používání.

Brousek ETA

Brousek na nože je vhodný pro kuchyňské roboty Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128), Meno / Mezo (ETA 0030/0033/0034) a mlýnek na maso Ambo ETA 2075.

Vánoce jsou za dveřmi

Set robotu s brouskem na nože je ideálním vánočním dárkem, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři všem babičkám, maminkám a manželkám, ale i mužům, kteří si ve své domácnosti potrpí na kvalitní a funkční pomocníky, kteří zastanou práci hned několika spotřebičů najednou. 

Multifunkční kuchyňský robot ETA Gratus s brouskem na nože v hodnotě 1199 Kč zdarma zakoupíte na e-shopu ETA, ve 30 značkových prodejnách ETA po celé České republice a u vybraných obchodních partnerů.

Akce platí do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995