Péče o pleť s ETA Fenité

Představujeme vám špičku v domácí péči o pleť! Už jste slyšeli o galvanické žehličce, masážním přístroji na oční okolí, UV špachtli nebo masážním válečku na pleť?

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička umí pleť vyhladit, zvýšit její elasticitu, probudit tvorbu kolagenu v pokožce, redukovat vrásky a uvolnit kožní póry. Galvanický proud funguje na principu uzavřeného obvodu při kontaktu s vaší pletí. Kladné ionty napomáhají hloubkovému čištění, záporné ionty jako booster pro vstřebávání krémů a přípravků.

Ke každé galvanické žehličce dostanete navíc luxusní sérum Byotea TIME FORMULA s kyselinou hyaluronovou v hodnotě 900 Kč jako DÁREK. 

Ultrazvuková špachtle

UV špachtli určitě znáte z kosmetických salonů. Hloubkově čistí pleť, zjemňuje pokožku a pomáhá předcházet akné a černým tečkám. Stimuluje tvorbu kolagenových vláken a vyhlazuje jemné vrásky.

Masážní přístroj na oční okolí

Masážní přístroj na oční okolí ošetřuje pleť technologií červeného světla, které napomáhá tvorbě kolagenu. Udělejte si z masáže očního okolí každodenní rituál. Pravidelným používám zmírníte známky stárnutí a únavy kolem očí.
 

Masážní váleček na pleť

Masážní váleček na pleť můžete použít na obličej, dekolt i tělo, stimuluje lymfatický systém, uvolňuje kožní póry a pomáhá pleti vstřebat krémy nebo pleťová séra. Jeho používání je nejen efektivní, ale především velmi příjemné.

Kosmetické zrcátko

Pro správné líčení je důležité správné světlo, proto si na kosmetickém zrcátku ETA Fenité můžete nastavit hned několik intenzit a barev osvětlení. Elegantní provedení se navíc bude vyjímat v každé koupelně i na toaletním stolečku.

Pro správnou péči o pleť jsou nezbytné každodenní rituály. Jestli jste někdy potkali někoho, kdo měl zářivou pleť i ve vyšším věku, rozhodně to není proto, že by se s ní narodil. Každodenní péče a pár šikovných pomocníků ale dokáže s pletí udělat pravé zázraky. Více tipů se dozvíte v našem článku Nenechte pleť zestárnout, známe triky, které vám pomůžou