Produkt roku 2022

 ETA patří opět mezi nejoblíbenější produkty v českých domácnostech

Cílem soutěže Produkt Roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2022 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Při hodnocení byl brán potaz na skutečnost, že některé produkty se prodávají v různých variantách lišících se pouze v některých atributech (např. barevné provedení, rozměr, objem atd.). Produkty, které se prodávají v několika variantách, jsou do žebříčku zahrnuty vždy jako jeden výrobek.

Zdroj: https://www.produktroku.cz/info
 

 

Značka ETA v soutěži Produkt roku opět zabodovala hned ve třech kategoriích:

Produktem roku 2022 v kategorii domácí pekárny se stala již počtvrté v řadě oblíbená pekárna ETA Delicca s 12 přednastavenými programy, která kromě voňavého domácího chleba nebo buchet připraví také marmeládu a domácí jogurt. ETA Delicca II je přebornicí v pečení domácího chleba, a to i v celozrnných či bezlepkových variantách.

Mezi kuchyňskými masomlýnky nejlépe obstál ETA Ambo III, který mele maso, plní uzeniny a krájí zeleninu. Má kovová převodová kola, odolný nerezový nůž a destičky. Díky svému rozmanitému využití se tak rychle zabydlel ve spoustě českých domácností. 

V kategorii vysavače se mezi finalisty probojoval tyčový vysavač ETA Supersonic, lehký a tichý tyčový vysavač s rotačním turbokartáčem a kvalitním 21,6 V Li-ion akumulátorem pro dlouhou dobu provozu (až 40 minut) na jedno nabití.

Výsledky soutěže ve všech kategoriích najdete na https://www.produktroku.cz/

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995