Designová řada ETA STORIO

Odhalte moderní technologie v nestárnoucím kabátku. Stylová a designová kolekce ETA STORIO vyšperkuje každou kuchyni, od klasické až po tu industriální.

Stylový kuchyňský robot ETA Gratus STORIO bude v kuchyni vaší pravou rukou. Nejen, že na kuchyňské lince udělá parádu, ale se svým obdivuhodným výkonem a bohatým příslušenstvím zvládne vše, na co si pomyslíte. 4 druhy metliček pro přípravu různých druhů těst, skleněný mixér nebo mlýnek na maso je jen malá ochutnávka z jeho výbavy.

Lednice je královnou kuchyně. S chladničkou z řady ETA STORIO rozhodně nešlápnete vedle. V designovém hávu ukrývá všechny technické vymoženosti dnešní doby. Vybrat si můžete objemnou kombinovanou lednici s mrazákem dole, stylovou dvoudveřovou lednici nebo praktickou jednodveřovou chladničku, která bude designovým kouskem nejen v menších kuchyních, ale i na chatě, v karavanu nebo ve venkovní kuchyni při grilování.

Dáte si espresso či cappuccino? S pákovým kávovarem ETA STORIO se přenesete do kavárny klidně každé ráno. Praktické rozměry padnou do každé kuchyně a stylový retro design zaujme nejedno oko. Uvnitř se ukrývá tlak 20 barů a snadno zvládne připravit i dva šálky najednou.

Svůj retro STORIO set můžete doplnit novinkovými snídaňovými kolekcemi nebo samostatným topinkovačem, rychlovarnou konvicí či kuchyňskou váhou.

Všechny designové kousky můžete mít ve třech různých barvách – červené, černé či béžové. Snadno tak sladíte své nové stylové spotřebiče se svou kuchyní i dalšími doplňky. Nechte se vtáhnout do světa ETA STORIO a rozsviťte svou kuchyni designovými kousky!