Kuchyňské roboty Gratus

 

#GRATUSUMIVSE

Kuchyňský robot je pravou rukou každé hospodyňky i milovníka kulinářského umění. Zastane práci hned několika spotřebičů najednou – můžete s ním mixovat, sekat, šlehat, odšťavňovat nebo uhníst dokonalé těsto, aniž byste museli mít sílu jako zkušený kulturista. Design kuchyňských robotů ETA je natolik povedený, že je bude nejen radost používat, ale i vystavit na lince, kde se jimi můžete obdivně kochat.

Jednoznačným bestsellerem je kuchyňský robot ETA Gratus, a to zcela právem. Po doplnění tím správným příslušenstvím z něj uděláte kouzelného džina, který vám splní doslova každé přání – namele mák, vyrobí lahodné smoothie nebo třeba vyrobí těstoviny všemožných tvarů. To vše navíc s důrazem na bezpečnost a pohodlnou manipulaci.

Na motor kuchyňských robotů ETA si navíc můžete aktivovat Prodlužku záruky ETA.

Objevte širokou nabídku našeho příslušenství

Který je ten Váš?

Dávka inspirace

Podívejte se co všechno Gratus dokáže a inspirujte se skvělými recepty k jednotlivému příslušenství v kuchařce Šéfkuchař ROBOT, kterou dostane ke každému robotu jako dárek. Spolu vykouzlíte ty nejbáječnější pokrmy pro každou příležitost.

Pro každodenní dávku inspirace nás sledujte na Facebooku a Instagramu  a sdílejte s námi, co všechno umí Váš Gratus! #GRATUSUMIVSE