Servis velkých domácích spotřebičů

JAK REKLAMOVAT VELKÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE (LEDNIČKY, CHLADNIČKY)?

 1.  K reklamaci potřebujete platný prodejní doklad nebo vyplněný záruční list
 2. Kontaktujte naši zákaznickou linku 577 055 333.*
 3. Operátor zákaznické linky s vámi provede registraci požadavku na opravu a tento požadavek pošle příslušnému autorizovanému servisu.
 4. Autorizovaný servis Vás bude kontaktovat a dohodne se s Vámi na termínu provedení opravy.
  *Vážení zákazníci, vzhledem k velkému vytížení naší zákaznické linky v souvislosti s opatřeními v důsledku vyhlášení nouzového stavu, vás žádáme o trpělivost při hlášení oprav. V případě, že se nedovoláte, kontaktujte nás prosím e mailem na: reklamace@hptronic.cz (postačí uvést informaci, že potřebujete nahlásit opravu výrobku ETA a vaše jméno a tel. kontakt). Operátoři zákaznické linky vás v nejbližší možné době budou kontaktovat.

Úplné podmínky Zrychleného servisu najdete zde.

JAK REKLAMOVAT VÝROBKY S PRODLUŽKOU ZÁRUKY?

 1. K reklamaci budete potřebovat doklad o koupi společně s Certifikátem služby Prodlužka záruky ETA, který jste získali při registraci.
 2. Kontaktujte naši zákaznickou linku 577 055 333.*
 3. Operátor zákaznické linky s Vámi provede registraci požadavku na opravu a kontrolu platnosti certifikátu a požadavek na opravu pošle příslušnému autorizovanému servisu.
 4. Autorizovaný servis Vás bude kontaktovat a dohodne se s Vámi na termínu provedení opravy.
  *Vážení zákazníci, vzhledem k velkému vytížení naší zákaznické linky v souvislosti s opatřeními v důsledku vyhlášení nouzového stavu, vás žádáme o trpělivost při hlášení oprav. V případě, že se nedovoláte, kontaktujte nás prosím e mailem na: reklamace@hptronic.cz (postačí uvést informaci, že potřebujete nahlásit opravu výrobku ETA a vaše jméno a tel. kontakt).  Operátoři zákaznické linky vás v nejbližší možné době budou kontaktovat.

Úplné podmínky služby Prodlužka záruky na prodluzka.eta.cz