Objevte Nero Caffé

Exkluzivní zrnková káva NERO Caffé se svou kvalitou řadí k naprosté špičce mezi běžně dostupnými kávami. Byla vyvinuta ve spolupráci s několika osvědčenými rodinnými pražírnami (Elicsire a Barzzuz) a její výrobu doprovází ochutnávka početným vzorkem milovníků kávy a precizní výstupní kontrola. 

Káva zrnková Nero Caffé Premium/Pure
Káva NERO Caffé Premium/Pure je 100% arabika a je pražena na Medium Dark Roast - středně tmavě. V kávě tak více vyniknou sladší a ovocnější tóny a méně ty kyselé. 

Káva zrnková Nero Caffé Premium/Fine 
Káva NERO Caffé Premium / Fine je pečlivě vybraná směs arabiky (80%) a robusty (20 %) a je pražena na Medium Dark Roast - středně tmavě. V kávě tak více vyniknou sladší a ovocnější tóny a méně ty kyselé. NERO Caffé Premium / Fine vyniká bohatou cremou s jemnou povrchovou texturou.

Káva zrnková Nero Caffé Crema/Office
Káva NERO Caffé Crema Office je pečlivě vybraná směs arabiky a robusty a je pražena na Medium Dark Roast - středně tmavě. V kávě tak více vyniknou sladší a ovocnější tóny a méně ty kyselé. NERO Caffé Crema vyniká bohatou cremou s jemnou povrchovou texturou.

Káva zrnková Nero Caffé Brazílie Santos
Káva NERO Caffé Brazílie Santos se vyznačuje mohutným tělem a komplexností. Chuťový profil je laděn do hořko-sladkých a čokoládových chutí a je charakteristická bohatou cremou.

Káva zrnková Nero Caffé Kolumbia Supremo
Káva NERO Caffé Kolumbie Supremo je 100% arabika a vyniká vyrovnanou ovocnou chutí. Kolumbie Supremo je typickým představitelem vysokohorských arabik.

Kompletní nabídku zrnkové kávy NERO Caffé najdete zde.