Fenité Black Edition

Oblíbená kolekce ETA Fenité nabízí elegantní pomocníky pro ženy, které rády pečují o svou přirozenou krásu ve všech podobách. 
Designové, temně černé provedení s rosegold detaily a puncem luxusu. Přesně taková je nová kolekce Fenité Black Edition. Objevte dárkové sady péče o vlasy, kvalitní žehličku či kulmu na vlasy. 

Kulma Fenité Black Edition

Elegantní kulma s nastavitelnou výškou prostředního trnu pro různou velikost loken. Keramický povrch s turmalínem a PTC topná tělesa s nastavitelnou teplotou od 160 do 210 °C pro šetrný styling.

Žehlička Fenité Black Edition

Stylová žehlička na vlasy s rosegold detaily disponuje stočenými destičkami pro žehlení vlasů i tvorbu vln. Umožňuje šetrnou péči o vlasy díky nastavitelné teplotě od 150 do 230 °C.

 Dárková sada péče o vlasy Fenité Black Edition

Dokonale rovné vlasy zajistí žehlička na vlasy s odpruženými destičkami a nastavitelnou teplotou od 150 do 230 °C. V dárkovém balení v praktické taštičce doplněná kartáčem na vlasy, hřebenem, klipy a zrcátkem. 

Dárková sada péče o vlasy Fenité Black Edition

Jednoduchý styling jakéhokoliv účesu s výkonným fénem v černém provedení s rosegold detaily. V dárkovém balení v praktické taštičce doplněný o difuzérem, kartáčem na vlasy a klipy.