Prémiový servis

Balíček prémiových služeb je určen pro všechny majitele velkých spotřebičů ETA (Pračky, Sušičky prádla, Myčky nádobí, chladničky a mrazničky). Díky prémiovému servisu se můžete na svůj spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na nás. Prémiový servis zahrnuje tyto služby:

​​​

PRODLUŽKA ZÁRUKY 5 LET

Na všechny chladničky a mrazničky ETA můžete uplatnit prodlouženou 5-ti letou záruka na kompresor. Zaregistrujte se nejpozději 30 dnů od nákupu a využijte možnosti prodloužit si dvouletou zákonnou záruku o další 3 roky. Celkem 5 let se tedy můžete stoprocentně spolehnout na váš spotřebič. Podmínky Prodlužky záruky a registrační formulář najdete zde.

​​​

PRODLUŽKA ZÁRUKY 10 LET

Na vybrané modely praček ETA můžete uplatnit prodlouženou 10-ti letou záruku na motor. Zaregistrujte se nejpozději 30 dnů od nákupu a využijte možnosti prodloužit si dvouletou zákonnou záruku. Podmínky Prodlužky záruky a registrační formulář najdete zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 7 DNÍ V TÝDNU

Telefonní linka pro zákazníky určená pro technickou podporu a pro pomoc s registrací prodloužené záruky. Volejte kterýkoliv pracovní den od 8:00 do 18:00 a o víkendu pak od 9:00 na telefonní číslo 545 120 545.

ZRYCHLENÝ SERVIS

Využijte nadstandardně rychlý servisní zásah v případě, že se váš spotřebič pokazí. Maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na linku pro hlášení reklamací 577 055 333 vám zajistíme opravu u Vás doma. Podmínky zrychleného servisu najdete zde.