Pečenka for young

 

Nechceš ztrácet čas ani nervy u plotny? Objednávání jídla ti tak trochu leze do peněz? Nebo bydlíš v malém bytě a hledáš multifunkčního parťáka do kuchyně? Ať je to tak, nebo tak, ETA Pečenka is the way! Tahle šikovná věcička je něco jako trouba a hrnec v jednom, ale ještě navíc šetří čas, peníze i místo. Jakmile ji jednou zkusíš, na klasický sporák už nesáhneš, tomu věř.


Příprava dobrého jídla ti už nezabere celý den. Stačí všechny suroviny naházet do Pečenky a nemusíš se o nic starat, takže než poladíš outfit, jídlo bude ready. Zaflexi, pozvi celou partu na piknik a pohosti je třeba kýblem křupavého kuřete, po kterém se budou všichni kámoši oblizovat. 

Další skvělou vlastností je její velikost. Vaření v mini kuchyních se občas může zdát jako nejobtížnější challenge, ale Pečenka je pro singles či páry v malých bytech absolutní game changer. Vejde se i do garsonky a zvládneš v ní připravit menší porce s minimem úsilí. 

A to nejlepší, Pečenka tě nebude stát celou výplatu, takže si ji budeš moci pořídit i ve studentských letech. Tak ji omrkni, třeba bude právě tahle vychytávka tvůj nový crush!