ETA tady je láska


Už v pondělí 20. března začíná na České televizi nový pořad Máme rádi zvířata, kterým bude provázet Petr Hradil (rozený Rajchert), český herec, hudebník a bývalý člen skupiny Chinaski. 

Svět zvířat nás nepřestává fascinovat a překvapovat. Stále o něm víme tak málo, stále je co objevovat. Musí být Homo sapiens největším nepřítelem každého jiného druhu? Co vlastně dokázali někteří lidé udělat pro zvířata? A zvířata pro lidi?

Pořad přináší každý týden několik zajímavých reportáží, v nichž moderátor Petr Hradil navštíví odborníky a chovatele, aby divákům přinesl odpovědi na otázky, které při pohledu na zvířecí říši mnohé z nás napadají. Podíváme se někdy téměř doslova pod kůži populárním, ale i méně známým savcům, ptákům, rybám, hmyzu… A vždy se dozvíme nové a často překvapivé informace. Nedílnou součástí pořadu budou i příběhy zachráněných zvířat, které díky empatickému přístupu moderátora chytí diváka za srdce.


Součástí jednotlivých reportáží budou i vybrané výrobky ETA. V reportáži představující reakce zvířecích druhů na znečištění ovzduší se objeví čistička vzduchu ETA Puris Smart s chytrou aplikací, propojující elegantní design se špičkovou technologií. 

Nejpohodlnějším řešením pro běžný úklid v domácnosti se zvířecími mazlíčky jsou robotické vysavače, které se o čistou podlahu i koberce starají průběžně, aniž by přitom vyžadovaly vaši asistenci. Většinu robotických vysavačů ETA můžete ovládat jednoduše z pohodlí gauče, a to prostřednictvím chytré mobilní aplikace. V aplikaci můžete nastavit několik režimů úklidu, vybrat intenzitu mopování nebo naplánovat úklid na dobu, kdy budete s chlupáčem zrovna na procházce, a vrátit se tak do perfektně čisté domácnosti. V pořadu bude pravidelně uklízet robotický vysavač ETA Master


Moderátor dále představí divákům České televize sušičku ovoce ETA Vital Air II, která si poradí se sušením veškerého ovoce, zeleniny i hub, a dokonce i masa nebo ryb (domácí „jerky“) nejen pro domácí mazlíčky. Šetrně nasuší i bylinky a domácí koření. Přijde vhod také při kynutí těsta, výrobě domácích těstovin, domácího jogurtu nebo při rozpékání pečiva.


Sledujte pořad Máme rádi zvířata s námi. Každé pondělí 16:45 na ČT1 nebo na iVysílání. 


Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995