ETA rozšiřuje rodinu vestavných spotřebičů

Myčky nádobí a lednice, jenž se v sortimentu nacházejí již několik sezón, nově doplní vestavné trouby, varné desky indukční a sklokeramické, mikrovlnná trouba.

Vestavné trouby ETA s bílým LED displejem vyniknou v každé moderní kuchyni, v nabídce se objeví v nerezovém nebo černém skleněném provedení. Díky kombinaci elektronického a mechanického ovládání je práce s nimi snadná a intuitivní. Vybrané modely jsou vybaveny inteligentní funkcí SOFT CLOSE, pomocí níž se dvířka zavírají jemně, bez tlačení a námahy. Funkce připařování ACTIVAPOR napomáhá k zachování vitamínů, šťavnatosti, barvy i chuti. Najdete ji hned u několika modelů. 

Dokonalým parťákem pro vestavné trouby jsou varné desky ETA. Na své si nově přijdou jak milovníci klasické sklokeramiky, tak ti, kteří podlehli kouzlu indukčních desek. Všechny můžete ovládat pouhým dotekem, mají několik úrovní ohřevu, časovač a další vychytané funkce. 

Aby byla vaše kuchyně kompletní, můžete ji doplnit elegantní mikrovlnnou troubou ve skleněném provedení černé barvy. Nabízí širokou škálu funkcí a parametrů, které usnadní vaši kuchyňskou práci. S elegantním designem v černé barvě a bílým LED displejem se skvěle hodí do každého moderního interiéru.

Vytvořte si krásnou kuchyňskou linku s řadou vestavných spotřebičů ETA, ze kterých si vybere opravdu každý. Staňte se hvězdou kuchyně a nechte spotřebiče dělat svoji práci.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995