ETA je hrdým partnerem Česko na grilu: jedinečné soutěžní show plné ohně a emocí na Primě a prima+

Letní atmosféra, parta nažhavených soutěžících, souboj s grilem i surovinami. Emoce nad talíři plnými dobrot, výrobky značky ETA a porotci, kteří umí podpořit, ale i vytáhnout soutěžící z komfortní zóny. V jedinečné show Česko na grilu se opět vrací ve své nejlepší formě Zdeněk Pohlreich a doprovodí jej kolega Martin Svatek. Pořadem provází oblíbení moderátoři Tomáš Zástěra a Patricie Pagáčová. Výrobky značky ETA se stávají nejlepšími parťáky soutěžících při přípravě mnoha soutěžních pokrmů.

Rozpálené grily, slunce nad hlavou, ale i napětí a pořádná dávka emocí, to je nová rodinná soutěžní reality show Česko na grilu. Deset párů složených z milovníků grilování se utká o titul Grilmastera roku i zajímavou výhru v souboji nad žhavými uhlíky pod přísným dohledem nekompromisní poroty v podání Zdeňka Pohlreicha a Martina Svatka. Tentokrát nebudou soutěžit lidé jen za sebe a mezi sebou, ale ve dvojici s kamarádem, partnerem, maminkou či kolegou – jak práce v páru ovlivní jejich strategii? Který pár nepřežije práci ve dvojici?

V průběhu času bude vidět, jak se jednotliví soutěžící výkonnostně zlepšují, a to i díky trefným komentářům od porotců. Martin Svatek má jasno: „Naše komentáře pro ně musely být v danou chvíli nekomfortní, ale s odstupem času bylo jasně vidět, že jim naše rady pomáhají někam se posouvat. Zocelovaly je a za to jsem rád.“ Zdeněk Pohlreich se před kameru opět staví se svými břitkými komentáři a ty mohly některé soutěžící pořádně vykolejit. Sám šéf si nepřipouští, že by mohl být občas skutečně drsný: „Pokud by to soutěžící a diváky rozhodilo, měl místo mě výkony soutěžících hodnotit farář, který by jistě řekl lépe, co je špatně.“ (smích) „A chválit moc nebudu, s tím také nepočítejte, přece nechcete, abych se vrátil na Primu jako nice guy. To asi nečeká nikdo…“

Ve všech soutěžních dílech budou parťáky soutěžících kuchyňské roboty ETA Gratus, tyčové a stolní mixéry, vakuovačky a další výrobky značky ETA. S jejich pomocí budou soutěžící vařit pro specifické skupiny z řad veřejnosti, které následně hodnotí jejich kulinářské umění. Právě tito hostující porotci, kteří jsou do poslední chvíle tajní, mohou svým hodnocením ovlivnit, kdo postupuje rovnou do dalšího kola. Jak „hlas lidu“ zamíchá průběžným bodováním?

Rozpalte grily a sledujte napínavý souboj o titul Grilmastra a výhru půl milionu od 23. března ve 20.15 na Primě, s týdenním předstihem na prima+