ETA je nejdůvěryhodnější značkou roku 2023

ETA obhájila již poosmé své prvenství v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023 v kategorii Malých domácích spotřebičů. V této kategorii porazila všechny další značky malých domácích spotřebičů působící na českém trhu. Značce ETA opět projevili důvěru spotřebitelé v nejrozsáhlejší nezávislé anketě, kterou letos již podeváté pořádala společnost ATOZ Marketing Services ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen. Ankety se zúčastnilo 4000 spotřebitelů, kteří hodnotili přes 800 značek v 94 kategoriích.

ETA OBHÁJILA SVÉ PRVENSTVÍ

Značka ETA slaví letos své 80. narozeniny a velmi si váží toho, že ji zákazníci vyhodnotili opět jako nejdůvěryhodnější značkou v kategorii malých domácích spotřebičů na českém trhu. Výsledky této ankety opět potvrdily, že se dlouhodobé budování vztahu se zákazníky založeného na důvěře opravdu vyplácí. Prvenství v kategorii malých domácích spotřebičů si totiž značka ETA drží již od roku 2016.

Slavnostní galavečer se konal ve čtvrtek 9. listopadu v prostorách České národní bance v Praze, celým večerem provázel moderátor Pavel Cejnar
a na návštěvníky čekalo spousta zábavy včetně vystoupení harfistky Hedviky Mousa Bacha. Ocenění za značku ETA převzal Daniel Nový,
obchodní ředitel ETA a.s.

Osmička provází značku ETU v průběhu celého letošního roku. Slaví své 80. narozeniny, takže osmé ocenění v anketě Nejdůvěryhodnější značky 2023 je vlastně takovým oceněním za každou dekádu jejího působení na českém trhu. Toto ocenění jsem měl tu čest pro značku ETA převzít v rámci galavečera v Praze již poosmé za sebou. Je to úžasný pocit! Velmi si tohoto ocenění vážíme, neboť jsme ho získali na základě seriózního průzkumu mezi těmi nejdůležitějšími – našimi zákazníky. Všem patří velké poděkování a současně také náš závazek, že pro ně budeme dělat to nejlepší i do následujících let, desetiletí…, dodává Daniel Nový, obchodní ředitel ETA a.s.

 

 

 

 

 

 

 

O ANKETĚ

Průzkum mezi spotřebiteli je v Česku nejrozsáhlejší nezávislou anketou, která se zaměřuje na důvěru ve značku v různých odvětvích podnikání. Oceňuje značky na českém a slovenském trhu, kterým spotřebitelé nejvíc důvěřují. Průzkum společnost ATOZ Marketing Services uskutečnila ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen na vzorku 4000 českých spotřebitelů.