ETA je nejdůvěryhodnější značkou roku 2022

ETA obhájila již posedmé své prvenství v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2022 v kategorii Malých domácích spotřebičů. V této kategorii porazila všechny další značky malých domácích spotřebičů působící na českém trhu. Značce ETA opět projevili důvěru spotřebitelé v nejrozsáhlejší nezávislé anketě, kterou letos již poosmé pořádala společnost ATOZ Marketing Services ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen.

ETA OBHÁJILA SVÉ PRVENSTVÍ 
Důvěra se snoubí s tradicí, což u ETA platí v každém ohledu. Výsledky nezávislé ankety opět potvrdily, že se dlouhodobé budování vztahu se zákazníky založeného na důvěře opravdu vyplácí. Prvenství v kategorii malých domácích spotřebičů si totiž značka ETA drží již od roku 2016.

Slavnostní galavečer se konal ve čtvrtek 10. listopadu v prostorách Autoklubu ČR v Opletalově ulici v Praze, celým večerem provázela moderátorka Daniela Písařovicová a součástí byl i bohatý doprovodný program. Ocenění za značku ETA převzal Daniel Nový, obchodní ředitel ETA a.s.

Sedmička je šťastné číslo a přesně to se potvrdilo i při vyhlášení ankety Nejdůvěryhodnější značky 2022 v „naší“ kategorii Malých domácích spotřebičů. Toto ocenění jsem měl tu čest pro značku ETA převzít v rámci galavečera v Autoklubu ČR již posedmé za sebou! Krásný pocit! A o to lepší, že tohoto ocenění se nám dostalo na základě seriózního průzkumu mezi těmi nejdůležitějšími – našimi zákazníky. Za to jim patří velké poděkování a současně i náš závazek, že i do budoucna pro ně budeme dělat to nejlepší co umíme. Ona ani osmička není špatné číslo … :o) dodává Daniel Nový, obchodní ředitel ETA a.s.

O ANKETĚ
Průzkum mezi spotřebiteli je v Česku nejrozsáhlejší nezávislou anketou, která se zaměřuje na důvěru ve značku v různých odvětvích podnikání. Oceňuje značky na českém a slovenském trhu, kterým spotřebitelé nejvíc důvěřují. Průzkum společnost ATOZ Marketing Services uskutečnila ve spolupráci s výzkumnou agenturou Nielsen na vzorku 4000 českých spotřebitelů.
 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995