Značka ETA slaví 80 let. Oslavte to s námi!

ETA – tři písmena, která mají v naší zemi naprosto jasný a už desítky let čitelný obsah. Značka ETA patří zcela samozřejmě ke slovu domácnost. Každý si v souvislosti s ní vybaví TEN vysavač, TEN mixér, TU žehličku…

Elektrické spotřebiče ETA sloužily většinou velmi spolehlivě v několika generacích českých i slovenských rodin. Značka ETA přežila sametovou revoluci a „fenomén ETA“ přetrvává i nadále. Příběh značky ETA v našich domácnostech pokračuje…

Pohled do historie

Seriál historických příspěvků na sociálních sítích bude bavit fanoušky značky ETA po celou sezónu. Seznamuje je s vývojem výrobků v průběhu času a také s různými zajímavostmi ze své historie. Věděli jste například, že v 50. letech hospodyňky vůbec netušily, k čemu je užitečný stolní mixér? Že se na něj víc jak 2 roky prášilo ve skladech, než si našel své nezastupitelné místo v českých domácnostech? Nebo že oranžový vysavač ETA2400 patřil doslova mezi ikony z paneláku, přestože stál přibližně dvě třetiny průměrného platu? Sledujte sociální sítě ETA a dozvíte se mnoho dalších zajímavostí.

ETA Storio

Ve spojení s oslavami sází ETA na populární designovou řadu kuchyňských spotřebičů ETA Storio. Kuchyňský robot Gratus, snídaňový set topinkovače, konvičky a pákový kávovar se objeví na podzim v nové televizní kampani, natočené opět pod taktovkou režiséra Ruye Okamury, autora loňské brandové kampaně značky ETA. Celou kolekci ETA Storio si budete moct prohlédnout ve výlohách a osobně vyzkoušet na značkových prodejnách ETA. Se všemi výrobky ETA Storio se budete v průběhu sezóny setkávat také v dalších marketingových kampaních.

ETA do středních škol

Jednou z připravovaných aktivit v rámci oslav „80 LET SPOLU“ je soutěž pro mladé cukráře a pekaře, jejíž podstatou bude vytvořit tzv. reálný dort, který bude vypadat přesně jako některý ze spotřebičů ETA. Jestli si studenti jako předlohu vyberou kuchyňský robot, vysavač nebo fén na vlasy, bude jen na nich. Odborná porota v čele se známými foodblogery a influencery vybere 5 finalistů. Hodnotit se bude zejména celkový vzhled, kreativita a originalita dortu. Vítězná škola získá jako hlavní výhru výrobky ETA v hodnotě 100.000 Kč, které jí budou pomáhat při vzdělávání studentů a objevování dalších talentovaných cukrářů. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995