ETA opět patří mezi nejoblíbenější produkty

Cílem soutěže Produkt Roku, jejímž pořadatelem je společnost Heureka Group a.s., je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2021 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Zdroj: https://www.produktroku.cz/info

 

Značka ETA v soutěži Produkt roku opět zabodovala hned ve třech kategoriích:

Produktem roku 2021 v kategorii domácí pekárny se stala již potřetí v řadě oblíbená pekárna ETA Delicca II s 12 přednastavenými programy, která kromě voňavého domácího chleba připraví také marmeládu nebo domácí jogurt. ETA Delicca II je přebornicí v pečení domácího chleba, a to i v celozrnných či bezlepkových variantách. Přesně totiž ví, co chléb ke své dokonalosti potřebuje, aniž by přitom vyžadovala vaši neustálou asistenci. Příprava chleba v pekárně je plně automatická.

Mezi kuchyňskými masomlýnky nejlépe obstál ETA Ambo II, který mele maso, plní uzeniny a krájí zeleninu. Díky svému rozmanitému využití se tak rychle zabydlel ve spoustě českých domácností. 


V kategorii vysavače se mezi finalisty probojoval sáčkový vysavač ETA Avanto ve zlaté barvě. 
Vysavač se v hodnocení společnosti ETA pyšní rovnou 4 Áčky* a kvalitní HEPA filtr č. 12, který dokáže zachytit i ty nejmenší mikro částice. ECO motor s nižším příkonem se postará o úsporu elektrické energie a vysokou účinnost vysávání. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci při úklidu. Akční 11 m rádius vysavače umožňuje dosáhnout do vzdálenějších míst bez nutnosti přepojování napájecího kabelu. U tohoto sáčkového vysavače vás zajisté potěší elektronická regulace pro optimální nastavení sacího výkonu.

Výsledky soutěže ve všech kategoriích najdete na https://www.produktroku.cz/

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995