Tyčový vysavač ETA Fortelo 3400 90000, zlatá barva

Kód produktu: ETA340090000
Tyčový vysavač s velmi výkonným motorem 150 W, velmi výkonným 40V akumulátorem, cyklonovým systémem vysávání a rotačním turbokartáčem.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Vysávejte s radostí

Chcete mít čisté podlahy každý den? S velmi výkonným tyčovým aku vysavačem ETA Fortelo to bude nejen snadné a rychlé, ale i zábavné. Radost z perfektního výsledku vám navíc nebude kazit únava z náročného vysávání.

Netahejte za sebou žádné kabely

Při úklidu s vysavačem Fortelo nejste omezeni délkou napájecího kabelu – tento tyčový aku vysavač je totiž poháněn výkonným Li-Ion akumulátorem 40 V, který vám zajistí nejen volnost pohybu, ale i extra dlouhý provoz. Na jedno nabití poskytne energii až na 65 minut vysávání, nabíjí se pak po dobu 3 hodin. Baterii lze snadno vyjmout a vyměnit.

Vždy po ruce, vždy připraven

Máte hotovo? Odložte vysavač Fortelo na nabíjecí základnu, která slouží zároveň jako stojan. Vždy ho tak budete mít po ruce, stačí ho pouze uchopit za ergonomicky tvarovanou rukojeť a můžete zase kdykoliv vysávat. Provoz a nabíjení tyčového vysavače doprovází světelná signalizace.

Velmi tichý a výkonný

Můžete si zvolit mezi 2 úrovněmi sacího výkonu: SILENT mode a maximální výkon. V porovnání s ostatními zástupci kategorie akumulátorových vysavačů se Fortelo pyšní velmi výkonným motorem (150 W).

Vysavač má účinný cyklonový filtrační systém bez nutnosti výměny sáčku. Textilní filtr je snadno omyvatelný. Díky velké kapacitě odpadní nádoby o objemu 1 l také vysajete více nečistot bez nutnosti nádobu tak často vysypávat.

LED diody

Pro lepší viditelnost vysávaných ploch, obzvlášť v rozích a tmavých místech, slouží světelné LED diody přímo na hlavici vysavače.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Doba provozu 65 min
  • Hlučnost 78 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 1 l
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Typ filtrace bezsáčkový
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ne
  • Osvětlení na hubici Ano
  • Mokré čištění Ne

Ke stažení