AquaMaster

Inovace ve vaší ruce

Vysaje, vytře a vysuší

Tyčový vysavač ETA AquaMaster 3v1 zvládne na jeden zátah vysát, vytřít a vysušit pevné podlahy bez šmouh a fleků. Je vždy v pohotovosti ve své stanici, připraven k okamžitému úklidu. Při práci s ním nepřekáží kabely a jednoduše se čistí. Všechny části jsou jednoduše přístupné, takže nemusíte trávit zbytečný čas složitým rozebíráním celého vysavače.

Neroztírá špínu, skutečně vytírá

Tyčový vysavač ETA AquaMaster 3v1 na rozdíl od konkurenčních přístrojů podlahu skutečně vytírá. Špinavá tekutina je odsáta do speciální nádobky a nedochází k jejímu roztírání po podlaze, jako je tomu u jiných produktů na trhu. AquaMaster zkrátka vysaje, vytře a vysuší podlahu vašeho bytu jedním tahem a beze šmouh.

Úklid bytu bez kabelů

Silný Li-Ion akumulátor tyčového vysavače ETA AquaMaster umožňuje bez překážejících kabelů vysát, vytřít a vysušit podlahy v celém bytě. Nemusíte se bát, že mu dojde energie v polovině úklidu. A budete mít jistotu, že nezakopnete o otravné kabely běžných podlahových vysavačů.

Vodní filtrace

Účinný systém vodní filtrace vysavače AquaMaster spolehlivě pohltí všechny vysáté nečistoty a zamezí jejich úniku zpět do ovzduší, což přispívá k udržení zdravé domácnosti. Poznejte sílu vodní filtrace pro dokonale čistý domov.

Silná baterie

AquaMaster je vybaven vysoce výkonným Li-Ion akumulátorem, který zaručuje dostatečně velký sací výkon a udrží vysavač v provozu až 30 minut na jedno nabití.
Uklízejte snadno, rychle a bez zbytečných kabelů.

Rotační kartáč

Vysavač byl navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah. Rotační kartáč efektivně odstraní z podlahy usazené nečistoty a bez problémů vysaje i rozlité tekutiny. Pro AquaMaster není žádná nečistota překážkou.

Snadná údržba

Díky snadno vyjímatelnému a omyvatelnému kartáči je údržba AquaMastru rychlá a hygienická a zabere jen pár minut. Rotační turbokartáč stačí vyměnit a vyčistit a nádobu na nečistoty lehce vyjmout a propláchnout.

Svým produktům věříme

Společnost ETA je nejdůvěryhodnější značkou v České republice od roku 2016. Svým produktům věříme a proto na většinu z nich nabízíme bezplatnou prodlouženou záruku.

Všechno, co musíte udělat pro aktivaci této bezplatné služby, je zaregistrovat se do 30 kalendářních dní od svého nákupu.

Tyčový vysavač ETA AquaMaster 3v1

Proč vsadit na AquaMaster?

Tyčový vysavač AquaMaster 3 v 1 se stane opravdovým pomocníkem v každé domácnosti. Zvládá vytírat, vysávat a sušit v jednom kroku a disponuje i dalšími funkcemi, díky kterým ušetříte svůj drahocenný čas při úklidu.

Spolehněte se na tyčový vysavač AquaMaster a dopřeje si rychlý a pohodlný úklid domácnosti bez tahání zbytečných kabelů.

Tyčový vysavač 3v1 AquaMaster v akci

Ověřené recenze zákazníků, kteří vlastní vysavač AquaMaster

Ihned po ruce

Vysavač je hned po ruce, při běžném provozu stačí, vysává a vytírá v pohodě.

poměr cena, výkon zatím dobrý.

Ověřený zákazník 
Zakoupeno v e-shopu K24.cz

Skvělé 3v1

3v1, Aku nabíjení, dva různé kartáče.

Mínusem je vysávání pouze s vodou

Ověřený zákazník Mirek
Zakoupeno v e-shopu Mall.cz

Bez kabelů

Velkým plusem je, že je vysavač bez kabelů.

Manipulace s vysavačem je lehká.

Ověřený zákazník Jaja62
Zakoupeno v e-shopu Onlineshop.cz

Vysát & vytřít jedním tahem

Tyčový vasavač ETA AquaMaster je skutečným pomocníkem při domácím úklidu, na kterého se můžete spolehnout. Zastane několik přístrojů v jednom včetně mopování a úklid tak bude doslova hračkou. Vždy připraven v pohotovosti bude stát ve své stanici pro každodenní čistou domácnost.

ETA Exteron čisticí prostředek

Zbavte se špíny rychle a efektivně! S nepěnivým čisticím prostředkem ETA Exteron, speciálně určeným pro víceúčelové vysavače ETA, vám půjde úklid od ruky. Díky svému unikátnímu složení odstraní z podlahy i odolné nečistoty a zanechá ji čistou, lesklou a beze šmouh.

Prodejem naše služby nekončí

Společnost ETA je jedním z mála českých značek, která klade důraz na tradici a vede ke svým produktům náhradní díly. Chceme, aby zákazníci měli jistotu pozáručního servisu a sortimentu náhradních dílů.

Vysavač AquaMaster zakoupíte u těchto prodejců

Zůstaňte s námi v kontaktu!

Společnost ETA a.s.

Naše zásady používání souborů cookies
© Copyright 2019 ETA a.s. všechna práva vyhrazena