Tyčové a ruční vysavače

Ruční vysavače už dávno nejsou slabším ekvivalentem lopatky a smetáku. Oblíbený ruční vysavač Carsha zvládne díky své speciální konstrukci a silnému akumulátoru bez problémů vysát automobil, sedačku nebo menší koberec. Je vždy po ruce a na jedno nabití je připraven vysávat až 20 minut – prostě ideální pro rychlý úklid menších ploch.

Tyčové vysavače 2 v 1 jsou praktickými pomocníky v každé domácnosti. Určitě znáte chvíle, kdy je zbytečné a vlastně i dost otravné vytahovat a skládat velký vysavač. Tyčový vysavač je vždy připraven k okamžitému úklidu ​​​​​​a své využití najde především v kuchyni nebo třeba v dětském pokoji. Vložením do dokovací stanice pak jednoduše vyřešíte jeho uložení i nabíjení.

Samostatnou kategorií je revoluční tyčový vysavač Aqualio s patentovaným systémem vodní filtrace. Tento vysavač kromě dokonalého úklidu podlahy čistí vzduch v místnosti a zbavuje ho poletujících alergenů. Mistrovským dílem je pak vysavač ETA Aquamaster, který v jednom kroku vysává, vytírá i suší.