Tyčové a ruční vysavače

Ruční vysavače už dávno nejsou slabším ekvivalentem lopatky a smetáku. Oblíbený ruční vysavač ETA Verto Li-ion se speciálním systémem cyklónového vysávání a účinným HEPA filtrem hravě vysaje interér vašeho autasedačku nebo menší koberec. Je vždy po ruce a na jedno nabití je připraven vysávat až 20 minut – prostě ideální pomocník pro rychlý úklid menších ploch.

Tyčové vysavače 2 v 1 jsou praktickými pomocníky v každé domácnosti. Určitě znáte chvíle, kdy je zbytečné a vlastně i dost otravné vytahovat a skládat velký vysavač. Tyčový vysavač je vždy připraven k okamžitému úklidu ​​​​​​a své využití najde především v kuchyni nebo třeba v dětském pokoji. Vložením do dokovací stanice pak jednoduše vyřešíte jeho uložení i nabíjení. Mezi nejlehčí a nejtišší z nich patří výkonný aku vysavač ETA Supersonic. Nejvyspělejší generaci s extrémně výkonným digitálně řízeným motorem pak hrdě reprezentuje okouzlující ETA Magic X-treme.

Mistrovským dílem jsou tyčové vysavače s mopem, které v jednom kroku vysávají, vytírají i suší, jako to umí třeba model ETA AquaMaster. Mezi opravdovými mistry rychlého a efektivního úklidu pak vyniká tyčový vysavač ETA Moneto AquaPlus, se kterým získáte hned tři šikovné úklidové pomocníky v jednom.

Vysavač ETA AquaMaster