Kuchyňské roboty a procesory

Kuchyňské roboty ETA patří již celá desetiletí mezi nejprodávanější kuchyňské pomocníky v České republice. Jméno Gratus se stalo synonymem silného celokovového robota, který v kuchyni díky rozmanitému příslušenství zastane práci hned několika spotřebičů.

Aby byl kuchyňský robot opravdu multifunkční a zároveň usnadnil přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů, musí být robustní. Kovové tělo ve tvaru písmene C v sobě skrývá silný motor (u robotu Gratus Kuliner až 1500 W), pro který není žádné těsto překážkou. Nabídka příslušenství pro roboty ETA se navíc neustále rozšiřuje a prochází inovací. Kuchyňské roboty ETA jsou tak nadčasovými pomocníky na profesionální úrovni, které nezaskočí žádný nový gastronomický trend.

Hravě si poradí také se zvýšenými požadavky na designové provedení. Roboty ETA Gratus Storio jsou toho zářným příkladem.

Našim produktům věříme natolik, že k robotům třídy Gratus nabízíme bezplatné prodloužení záruky o dalších 8 let nad rámec zákonné lhůty 24 měsíců. Více se o Prodlužce záruky dozvíte zde.