Kuchyňské roboty a procesory

Kuchyňské roboty ETA patří již celá desetiletí mezi nejprodávanější kuchyňské pomocníky v České republice. Jméno Gratus se stalo synonymem silného celokovového robota, který v kuchyni díky rozmanitému příslušenství zastane práci hned několika spotřebičů.

Aby byl kuchyňský robot opravdu multifunkční a zároveň usnadnil přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů, musí být robustní. Kovové tělo ve tvaru písmene C v sobě skrývá silný motor (u robotu Gratus Kuliner až 1500 W), pro který není žádné těsto překážkou. Nabídka příslušenství pro roboty ETA se navíc neustále rozšiřuje a prochází inovací. Kuchyňské roboty ETA jsou tak nadčasovými pomocníky na profesionální úrovni, které nezaskočí žádný nový gastronomický trend. Co všechno  zvládnou, se dozvíte v článku na našem blogu.

Hravě si poradí také se zvýšenými požadavky na designové provedení. Roboty ETA Gratus Storio jsou toho zářným příkladem.

Našim produktům věříme natolik, že k robotům třídy Gratus nabízíme bezplatné prodloužení záruky o dalších 8 let nad rámec zákonné lhůty 24 měsíců. Více se o Prodlužce záruky dozvíte zde.