Zubní kartáčky a ústní sprchy

Krásný a zářivý úsměv se bez zdravých zubů neobejde. S účinnou a zároveň šetrnou péčí vám pomůžou profesionální pomocníci. Vybrat si můžete ze široké nabídky elektrických zubních kartáčků pro děti i dospělé. 

Elektrické zubní kartáčky vynikají inovativními technologiemi a snadno se dostanou do míst, kde klasický zubní kartáček nemá šanci. Technologie microBUBBLES umožňuje kartáčku proniknout i do mezizubních prostor. Sonické zubní kartáčky s vibrační technologií MOVE+ jsou vysoce efektivní a oproti rotačním kartáčkům pracují až 10 x rychleji. 

Zubní kartáček ETA Sonetic s nabíjecí skleničkou designově doplní vaši koupelnu. S elegantním sonickým kartáčkem s chytrou aplikací zase budete mít čištění zubů perfektně pod kontrolou. 

Zubní péči doplňte o efektivní ústní sprchu, která se šetrně postará o vaše mezizubní prostory. Kromě toho také příjemně masíruje dásně a pomáhá tak v prevenci před zánětem dásní. Pořídit si ji můžete jak samostatně, tak i v praktické sadě, která se postará o kompletní péči o ústní dutinu. 

Díky široké nabídce náhradních hlavic si můžete sonický kartáček přizpůsobit přesně podle vašich specifických potřeb. Náhradní hlavice si vyberte ZDE

Správná péče je cestou ke krásnému a zdravému úsměvu. Pečujte o zdraví své ústní dutiny se zubními kartáčky ETA.