Společnost

 O společnosti

 

Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 70 let.

HISTORIE

Historie značky sahá do roku 1943. Stejně jako se vyvíjel český národ, ETA se vyvíjela se a rostla. V každé době přicházela s novinkami a vybavovala české a slovenské domácnosti a tak se dnes najde jen málo z těch, které by nevlastnily spotřebič, který nese značku ETA ať už z historické éry nebo ze současného portfolia.

Společnost ETA byla nejdříve v soukromých rukách podnikatele Jana Prošvice, později se stala státním podnikem a po privatizaci se dostala do soukromých rukou. V současné době je jejím 100% vlastníkem skupina HP Tronic, která se stará o její rozvoj a expanzi na zahraniční trhy.

V současné době máme ve svém aktivním portfoliu více než 240 výrobků, které prodáváme v síti vlastních značkových prodejen, které jsou rozesety po celé České republice. Současně naše výrobky najdete u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách.

Podívejte se na milníky, díky kterým se značka ETA dostala do povědomí a díky kterým si vybudovala své místo v našich domácnostech.    

SOUČASNOST

Zkoušíme, testujeme a prodlužujme životnost

Naše zkušebna a oddělení vývoje v Hlinsku už desítky let dohlíží na kvalitu každého spotřebiče, který nabízíme pod značkou ETA našim zákazníkům. Testujeme funkčnost, ergonomii i to jak, si výrobek poradí v reálných podmínkách. Nejen díky přísným nárokům na kvalitu výrobků můžeme poskytovat prodlouženou záruku až 10 let například na motory našich kuchyňských robotů. Životnost výrobků prodlužujeme velkou dostupností rozličných náhradních dílů.

Myslíme na zdraví a kvalitu života našich zákazníků

Dnešní produkty přizpůsobujeme životnímu stylu našich zákazníků a sledujeme trendy nejen v oblasti vzhledu a funkčnosti. Uvědomujeme si, že každý z nás se čím dál více stará o své zdraví a zdraví svých blízkých. Proto máme ve svém portfoliu pekárnu s unikátním programem kvašení pro přípravu domácích jogurtů. Nově se pak v našem sortimentu objevuje multifunkční mixér s vysokými otáčkami, který se skvěle hodí na přípravu zdravých smoothies. Myslíme i na majitele domácích mazlíčků, které vyzbrojujme na boj s psími chlupy speciálními hubicemi a kartáči. Vysoká filtrace vhodná pro alergiky je samozřejmostí. Žehličky pak opatřujeme takovými funkcemi, abychom zefektivnili a zkrátili žehlení na minimum. 

Lidský přístup

Vážíme si všech našich zákazníků a jsme rádi za každý komentář či podnět, který se k nám dostane třeba prostřednictvím zákaznické linky nebo nám ho kdokoliv přijde osobně říct na jednu z našich prodejen. 

Přinášíme účelný design

Sledujeme trendy a tomu přizpůsobujeme i design našich výrobků, v žádném případě ale nenadřazujeme design nad funkčnost. Respektujeme ergonomii a děláme maximum proto, aby naše výrobky splňovaly nároky svých uživatelů.

Děláme teplo domova

Chtěli bychom, aby naše výrobky spoluvytvářely teplo vašeho domova. Není nad vůni právě upečeného chleba, chuť čerstvého ovocného džusu nebo doma připravených klobásek…