Produkt byl nedostupný, zřejmě stejnou vadu mělo více zákazníků. Přesto jsme rádi, že se povedlo šlehací metlu firmě po nějaké době zajistit. Kvalitou můžeme jen vzpomínat na produkty, které se vyráběly v Hlinsku. Používáme víc produktů ETA a jsme pravidelní zákazníci cca 30-let, jsme ovlivněni tím, že je to Česká značka, bohužel se projevuje, že se výroba přesunula do ASIE. Na kuchyňském robotu jde jen maximální rychlost, nejde regulovat otáčky, ničí se příslušenství. Celkově produkty co používáme, mají poruchovost.