Jak aktivovat službu Prodlužka záruky?

 

Prodlužka záruky ETA je unikátní službou, která se zrodila z důvěry v kvalitu produktů ETA. Protože si za ní pevně stojíme, nabízíme vám prodloužení záruky nad rámec zákonné záruční lhůty, a to na 3, 5 nebo 10 let. Tato služba je zcela zdarma a její aktivace je velmi snadná – stačí dodržet následující kroky:

 

1. Ověřte si, zda se na vámi zakoupený produkt Prodlužka záruky vztahuje.

Seznam produktů prodloužené záruky

 

Prodlužku záruky je možné aktivovat pro vybrané produkty ETA nebo některé jejich části. Zda se na daný produkt či jeho část Prodlužka záruky vztahuje, si můžete ověřit v kompletním Seznamu produktů prodloužené záruky na našich webových stránkách. 

 

2. Navštivte webovou adresu eta.cz/prodluzka a vyplňte registrační formulář. Povinná pole jsou označena hvězdičkou.

Formulář pro registraci prodloužené záruky

 

3. Ujistěte se, že jste udělili souhlas s podmínkami služby Prodlužka záruky a potvrdili jste antispamovou ochranu formuláře proti přístupu robotů. Poté klikněte na tlačítko Dokončit registraci.

 

4. Následně vám bude vygenerován certifikát, který dorazí také na zadanou e-mailovou adresu. Certifikát doporučujeme vytisknout a pečlivě uschovat spolu s dokladem o koupi produktu.

 

Certifikát Prodlužka záruky

 

V případě, že nakupujete v jedné z našich značkových prodejen ETA, neváhejte se na prodlouženou záruku zeptat personálu. V prodejně vám rádi pomohou s registrací i vytištěním certifikátu.

Registrace musí být provedena nejpozději do 30 dnů od zakoupení výrobku a je podmínkou pro aktivaci této služby. Výjimkou jsou výrobky z kategorie LED žárovek, u nichž vzniká nárok na službu Prodlužka záruka po zakoupení zboží automaticky.

 

Co když certifikát ztratím?

Když se vám certifikát o prodloužené záruce zatoulá, nezoufejte. Ozvěte se nám s informacemi o zakoupeném produktu (o jaký produkt se jedná, kdy byl zakoupen a s jakými údaji byla provedena registrace do Prodlužky záruky) a my uděláme vše, co bude v našich silách, abychom váš certifikát dohledali.

Máte další dotazy? Přečtěte si kompletní obchodní podmínky služby Prodlužka záruky a v případě nejasností se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis na telefonním čísle 545 120 545 nebo na e-mailové adrese info@eta.cz.