Akce platí na vybrané lednice, mrazáky a vinotéky ETA zakoupené od 1. 5. 2023 do 15. 6. 2023. Platné nákupy můžete registrovat až do 18. 6. 2023.

Lednice a mrazáky ETA jsou pro vaše pokrmy tím nejlepším opatrovníkem. Při výběru nové lednice dbejte nejen na její objem, ale také na chytré funkce, které vám usnadní život. Ledničky s technologií NO FROST jsou energeticky mnohem méně náročnější a disponují rovnoměrnou cirkulací vzduchu s automatickým odvodem vlhkosti, proto není třeba je vůbec odmrazovat. Takže kromě energie a financí, uspoříte i svůj čas.

Domácí vinotéka by neměla chybět v domácnosti žádného milovníka a znalce vína. Postará se o perfektní podmínky každého vína, a vy tak budete mít správně vychlazenou láhev vždy po ruce. Vybrat si můžete z široké nabídky s kapacitou 12 až 33 lahví. 

Teď je ta správná chvíle pro nákup nového spotřebiče do vaší domácnosti. Oproti staršímu typu ušetříte až 50 % energie, a navíc nyní dostanete stolní mixér Blendic Premium II v hodnotě 1599 Kč jako dárek. 

S praktickým a výkonným mixérem Blendic Premium II vykouzlíte zdravé smoothie a výživné koktejly doslova během pár sekund. Extra vysoká rychlost až 24 000 otáček za minutu se postará o tu nejjemnější konzistenci a zachování maximálního množství chuti a zdraví prospěšných látek.

K získání dárku vám stačí tři jednoduché kroky: 

  • Zakupte si některý z vybraných modelů ledniček, mrazáků nebo vinoték ETA. 
    Nákup může být proveden u kteréhokoliv prodejce, který prodává originální výrobky.
  • Vyplňte registrační formulář níže a nahrajte nákupní doklad. 
    Po úspěšně dokončené registraci vám přijde automatický potvrzovací email.
  • Dárek vám zašleme na adresu uvedenou ve formuláři. 

Akce se vztahuje na vybrané modely lednic, mrazáků a vinoték ETA, zakoupených od 1. 5. 2023 do 15. 6. 2023. Registrace je možná do 18. 6. 2023.
Úplná pravidla akce naleznete zde.
 

Zákaznické a doručovací údaje
Informace o nákupu

Souhlasy s podmínkami akce

zobrazit podmínky akce
https://eta.cz.
Bez odsouhlasení položek označených * není možné registraci dokončit.