Školení je šance – Novinky z projektu z fondů ESF: Vzdělávání zaměstnanců ke konkurenceschopnosti podniku

Červenec tohoto roku se stal měsícem školení podnikových prodejen. Ve dvou termínech se zaměstnanci zúčastnili školení prodejních dovedností a novinek na poli maloobchodu ve Velkých Karlovicích.  Aktivně si předali informace s kolegy o nové marketingové strategii podnikových prodejen, o chystaných marketingových akcích, o procesu kvality. Celé školení bylo uskutečněno díky podpoře evropských strukturálních fondů.


Naši prodejci si pochvalovali celý průběh školení, především aktivní tréning prodejních dovedností, nácvik argumentace a komunikace se zákazníky. Do nabitého programu se podařilo vtěsnat také chvilku na relax a odpočinek v termálním bazénu v hotelu Horal, součástí programu byla i vlastnoruční příprava koktejlů s pomocí mixéru ETA Cabero. Účastníci si tak v praxi vyzkoušeli novinku letošního roku.


Jak řekl vedoucí podnikových prodejen Luděk Hromádko: „Školení bylo velice přínosné, a to nejen proto, že je nutné se neustále profesně rozvíjet. Důležité je setkávat se a navzájem sdílet a řešit problémy, které jsou společné všem prodejcům. Osobní setkání je v tomto směru nenahraditelné."