Krásná s produkty ETA po celé léto!

Praha, 22. července 2010Společnost ETA, tradiční česká značka domácích elektrospotřebičů, myslí na ženskou krásu také v létě. Portfolio produktů z řady „Beauty“ nabízí široký výběr kvalitních fénů, žehliček a kulem na vlasy či kulmofénů, které se stanou skvělým pomocníkem a druhou rukou ženy, ať už bude léto trávit doma, v zaměstnání nebo na dovolené. Jednotlivé produkty se liší cenou, vybavením a designem. Proto přinášíme výběr žhavých letních novinek, které by neměly chybět v kosmetické výbavě žádné ženy.

Keramicko-turmarínová kulma na vlasy ETA Mistic Pro

Krásné vlnité vlasy dokáže během chvilky vykouzlit kulma na vlasy Mistic Pro. Keramicko-turmarínový povrch s ionizací se postará o dokonalou ochranu vlasů. Vlasy během kulmování nejsou poškozovány a nekrepatí se. Ionizace se postará o to, aby vlasy neelektrizovaly. Kulmy je možné regulovat pomocí pěti stupňů teploty. Je vhodná také na cesty, jelikož součástí balení je praktické teplovzdorné ochranné a úložné pouzdro.

Teplovzdušný kartáč s ionizací ETA

Teplovzdušný kartáč s ionizací se postará o objem a tvar krátkých i dlouhých vlasů. Bohaté příslušenství se šesti nástavci nabízí několik variant, jak své vlasy upravit. Ve výbavě jsou nástavce větších či menších průměrů se štětinovými nebo plastovými trny a kulmový nástavec. Kulmofém navíc obsahuje funkci ionizace, která chrání vlasy před poškozováním horkým vzduchem. Světelná signalizace ukáže, zda je ionizace v provozu. Kulmofén je vybavený dvěma rychlostními stupni a tlačítkem pro okamžité ochlazení, které dokáže účes rychle zafixovat. Na výběr je ze dvou barevných variant – modré či krémové metalízy.

Vysoušeč vlasů s ionizací ETA Mistic Pro

Profesionální vysoušeč vlasů Mistic Pro se stane rychlým pomocníkem při úpravě vlhkých vlasů. Díky turmalínové ionizaci se vlasy během vysoušení nepoškozují, zabraňuje se jejich krepatění a elektrizování. Tři rychlostní stupně a možnosti nastavení teploty dají uživateli prostor pro volbu toho nejlepšího při úpravě účesu. Balení obsahuje dva nástavce – koncentrátor, díky kterému jde vzduch na přímo určené místo, a difuzér k tvarování účesu. Speciální povrchová úprava Soft Touch, která je příjemná na dotek, zabraňuje vyklouznutí. Díky profesionálnímu tvaru držadla je fén snadno uchopitelný.

Žehlička na vlasy ETA Mistic Pro

Vysušené a roztřepené vlasy jsou hrozbou každého léta a slunného počasí. Pro rychlou úpravu vlasů se stane nepostradatelným pomocníkem žehlička na vlasy, která během chvilky dokáže vykouzlit upravený účes. ETA vyvinula speciální model Mistic Pro vybavený keramicko-turmalínovými destičkami (šířka 38 mm) s vodícími drážkami a ionizací, která eliminuje statickou elektřinu pro hladší a lesklejší vlasy. Tato profesionální žehlička je vybavena LCD displejem s plynulou regulací teploty až do 220°C a dlouhým třímetrovým kabelem. Žehlička na vlasy je ideální na cesty, jelikož součástí balení je ochranné úložné pouzdro odolné vůči teplu. Příkon je 50 W.

O společnosti ETA:

Společnost ETA je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů, která působí na trhu již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje 96 % a to nejen názvem, ale i synonymy „tradice“ a „kvalita“. Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak. Na začátku roku 2009 se ETA připojila k projektu Zelené energie Skupiny ČEZ a příspěvkem ke každé odebrané kilowatthodině elektřiny podporuje ETA neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie. Více informací o společnosti ETA a jejích produktech najdete na www.eta.cz.