Andrea Verešová si vlasy fénuje zlatým fénem

Specialista v péči o vlasy Valera přišla na český a slovenský trh se zlatým fénem, jako tvář pro svou kampaň jsme si nemohli zvolit nikoho jiného než Andreu Veršovou. Ta je již mnoho let spojovaná se vším co je ze zlata. Fén má skutečně certifikát pravosti 24 karátového zlata.

 „Valera je pro mne synonymem kvality a má tajná zbraň na krásu. Na své vlasy si dávám velký pozor a nedám si na ně jen tak šáhnout. Švýcarská značka s 60 letou tradicí je pro mne dostatečná záruka kvality a nikdy bych nešla do spolupráce s jakoukoliv značkou, které nedůvěřuji,“ prozradila usměvavá Andrea.

„Andrea na focení přijela s velmi dobrou náladou a před fotoaparátem si to se zlatým celokovovým krasavcem užila." Když jsme hledali tvář pro nový jedinečný zlatý fén, volba byla jednoznačná. Neznám nikoho kdo by v našich československých vodách showbusinessu byl spojován s luxusem, zlatem tak jako Andrea. U ní byla i velká výhoda, že Valeru používá už léta doma a věří švýcarské kvalitě – nespokojí se s průměrem, chce to nejlepší i pro své vlasy.“ Řekla zástupkyně značky Valera.

Andrea je známá svým nadstandartním životním stylem a ráda s obklopuje luxusem. Proto je zlatý fén je nedílnou součástí její koupelny.

Z celého focení vzniklo video making of - Prohlédnout si jej můžete zde. Video vystihuje pohodovou atmosféru celého dne.