Ventilátor stolní ETA Windy 0607 90000

Kód produktu: ETA060790000
Novinka
Kompaktní bezdrátový ventilátor o průměru 16,6 cm. 3 rychlosti foukání vzduchu, LED osvětlení a možnost oscilace.

Popis:

Dopřejte si příjemné letní ochlazení i v horkých letních dnech s kompaktním ventilátorem ETA Windy. Ať už toužíte po chladném vánku doma nebo v kanceláři, jeho minimalistický design doplní jakýkoliv interiér.

Vybrat si můžete ze 3 rychlostí foukání vzduchu a ventilátor si tak přizpůsobíte přesně vašim požadavkům. Praktický průměr ventilátoru 16,6 cm a nastavitelný úhel sklonu foukání vám zajistí, že se z ventilátoru ETA Windy stane nepostradatelný parťák na celé léto.

Bez kabelů, bez starostí


S ventilátorem ETA Windy vám odpadají starosti se zapojováním kabelů. Díky jeho dvěma výkonným akumulátorům (2 000 mAh) vám na jedno nabití vydrží v provozu až 10 hodin. V horkých letních dnech se tak na něj můžete spolehnout. Nabíjení probíhá prostřednictvím mikro USB kabelu a trvá cca 5-7 hodin.

Díky jeho bezdrátovému provozu jej můžete přenášet kamkoliv se vám jen zachce. Přes den vám může vytvořit příjemný vánek v obýváku, v noci se vám bude hodit spíše v ložnici. Nechybí mu ani možnost oscilace.

Příjemnou vychytávkou je funkce LED osvětlení se 2 úrovněmi svícení, díky které ventilátor skvěle poslouží i jako lampička či noční světlo. V noci vás navíc díky svému tichému provozu max. 50 dB(A) rušit nebude.

Kromě funkčních detailů se staráme i o vaši bezpečnost. Ventilátoru tak nechybí ochrana proti přehřátí pro bezpečný provoz.

Technické parametry:

  • Hlučnost 50 dB
  • Počet rychlostí 3
  • Velikost – průměr 16 cm
  • Typ ventilátoru stolní
  • Dálkové ovládání Ne

Ke stažení