Elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka 0133 90000, černý/nerez

Kód produktu: ETA013390000
Tradiční pečicí hrnec ETA Pečenka určený od pečení a zapékání až po dušení a vaření. Zdravě, chutně a úsporně!

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Topné těleso

Popis:

Tradice v moderním kabátku

Elektrický hrnec ETA Pečenka si jistě pamatují i naše babičky. První Pečenka byla totiž uvedena na trh již v roce 1962. Od té doby se materiály i design posunul kupředu a vy tak ETA Pečenku můžete plně využívat i dnes.

S Pečenkou hravě zvládnete vaření, dušení, pečení i zapékání, hotová jídla v ní také můžete udržovat v ideální teplotě, dokud ke stolu nezasednou všichni strávníci. Hrnec je vyroben z nepřilnavého materiálu, žádných připálenin se tak nemusíte bát.

Úspora místa i energie

Pečicí hrnec ETA Pečenka vyniká svými kompaktními rozměry. Najde si tak místo v každé menší kuchyni, neztratí se ale ani ve větší domácnosti. Nespornou výhodou je také nízká energetická náročnost. S příkonem pouhých 475 W je ETA Pečenka až o 80 % úspornější než klasická trouba. A to na účtech za elektřinu rozhodně poznáte.

Všechny výhody Pečenky jistě zúročíte i na chatě nebo na letní dovolené v karavanu. Je skladná, přenosná a příprava jídla je rychlá a velmi snadná. Tepelně izolovaná držadla zajistí bezpečnou manipulaci a pojistka proti špatnému sestavení vám nedovolí přístroj zapnout se špatně nasazeným víkem.

Multifunkční využití

Pokud je koláč dobrý, na jeho tvaru nezáleží. Tradiční Honzovy buchty však musí být čtvercové! Čtvercový tvar Pečenky je tak pro buchty jako stvořený. Můžete v ní však stejně pohodlně připravit tradiční italské lasagne, pečené kuře pro celou rodinu i sladký dezert. Průhledným průzorovým okýnkem můžete celé dění sledovat!

ETA Pečenka je promyšlená do posledního detailu. Splňuje totiž všechny náležitosti praktického a bezpečného používání. Tepelně izolovaná držadla a bezpečnostní pojistka vás chrání před popálením nebo jiným úrazem. Nepřilnavý teflonový povrch zabraňuje připáleninám a navíc se jednoduše umývá. Díky stabilnímu podstavci se Pečenka nehne při pečení z místa a skrze průhledné víko můžete celé dění napjatě sledovat!

Příprava jídel v jednom hrnci je oblíbená nejen u velkých rodin. Vezměte Pečenku s sebou na chatu či dovolenou a dejte sbohem konzervám. Rychlého a úsporného vaření se však už nebudete chtít vzdát!

Otestováno za vás!

Pod drobnohled si Pečenku vzala redakce magazínu Bydlení. Pečenka zaujala nejen svou kompaktní velikostí a úsporou energie, ale také šikovným spínačem v držadle, který zajišťuje, že při sejmutí víka z hrnce přestává Pečenka ohřívat.

Redakce Pečenku rozhodně nešetřila. Šéfredaktorka se po prvním seznámení pustila rovnou do skořicových šneků. A jak dopadl výsledek? Myslíme že na výbornou. Celou recenzi si můžete přečíst na našem blogu.

Foto: Lukáš Hausenblas

Prodlužka záruky

Značka ETA svým produktům důvěřuje. Na elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka vám proto poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Pro získání záruky se stačí bezplatně zaregistrovat ZDE.

Technické parametry:

  • Časovač/minutka ne
  • Displej bez displeje
  • Nastavitelná teplota ne
  • Funkce držení teploty Ano
  • Funkce hrnce peče
  • Funkce hrnce vaří
  • Funkce hrnce zapéká
  • Objem hrnce/pánve 4.3 l
  • Příkon hrnce/pánve 475 W

Ke stažení

Vida