Teplovzdušný ventilátor ETA Fogos 2623 90000, černý

Kód produktu: ETA262390000
Teplovzdušný ventilátor s příkonem 1500 W, pojistkou proti převrhnutí a nastavitelným termostatem pro příjemné vytopení místnosti

Popis:

Teplo po celý rok

Teplovzdušný ventilátor je skvělým parťákem do chladných zimních dní, kdy bychom se nejraději zabalili do pořádně teplé deky s horkým čajem a knížkou. ETA Fogos vám vykouzlí příjemné teplo na počkání.

S příkonem 1500 W se můžete těšit příjemnému teplu do pár chvil. Díky multifunkčnímu otočnému přepínači si můžete teplotu v místnosti jednoduše regulovat. Výkon můžete nastavit na 750 W pro mírnější vytápění nebo na 1500 W pro intenzivní ohřev. ETA Fogos slouží také jako klasický ventilátor, kdy dochází pouze k cirkulaci vzduchu.

ETA Fogos je vybaven také účinným termostatem, který slouží k udržování teploty v místnosti. Vytopte si pokoj na příjemnou teplotu, která vám vyhovuje a užívejte si klid a pohodu i v chladném a studeném období. Vychytaným detailem je i funkce oscilace, kdy se ETA Fogos cyklicky otáčí. Příjemné zahřátí si tak můžete užít i v početnější skupině.

Doma, na chatě i v karavanu

Trávíte rádi víkendy na chatě? Nevzdávejte se svého oblíbeného času na relax kvůli chladnějšímu počasí. ETA Fogos vás zahřeje na chatě, chalupě, ale oceníte ho například i na stavbě. Užíváte si dovolenou v karavanu nebo obytné dodávce? S ventilátorem ETA Fogos se nemusíte bát vyjet i v chladnějších měsících.


Hlučnost ventilátoru je max. 56 dB(A), nemusíte se tak bát, že by vás rušil. Kromě funkčnosti myslíme i na vaši bezpečnost. Ventilátoru tak nechybí bezpečnostní pojistka proti převrhnutí a tepelná pojistka proti přehřátí.

Ovládání teplovzdušného ventilátoru ETA Fogos je snadné a intuitivní a manipulaci s ním zvládne opravdu každý.


Technické parametry:

  • Hlučnost 56 dB
  • Přepínání výkonu ano
  • Termostat Ano
  • Umístění stolní
  • Ventilátor s ventilátorem
  • Příkon 1500 W
  • Výkonové stupně 750 / 1500 W

Ke stažení