Kávomlýnek ETA Experto 0069 90000 nerez

Kód produktu: ETA006990000
Celokovový mlýnek na kávu s kónickými mlecími kameny, nastavitelnou jemností i dobou mletí a zásobníkem na mletou kávu.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Celokovový kávomlýnek ETA Experto je opravdovým expertem na mletí kávy. Je vybaven dvěma kovovými kónickými mlecími kameny, které kávová zrna namelou přesně podle vašich představ. Snadno si přitom můžete zvolit optimální hrubost, a to výběrem jednoho ze 16 stupňů. Hravě tak namelete kávu pro přípravu lahodného espressa, ale na své si přijdou i milovníci filtrované kávy. Mlýnek ETA Experto totiž zvládne mletí jak na jemný aeropress, tak i na hrubší french press.

Průhledná násypka pojme až 400 g zrnkové kávy, kterou můžete postupně namlet do praktického zásobníku nebo přímo do páky kávovaru. S tím vám pomohou dva výměnné nástavce pro portafiltry o průměru 50–54 mm nebo 58 mm.

Z bezpečnostních důvodů je mlýnek Experto vybaven spínačem, který zabraňuje spuštění bez správně vloženého zásobníku na kávu nebo držáku portafiltru. Motor současně chrání bezpečnostní tepelná pojistka, která se aktivuje v případě přetížení spotřebiče.

Expresní mletí

Obsluha mlýnku je snadná a intuitivní – proces mletí do zásobníku můžete svěřit časovači (1–50 vteřin / 2–10 šálků), který manuálně spustíte praktickým tlačítkem v horní části mlýnku. Po uplynutí nastavené doby se sám automaticky vypne a vy tak máte o starost míň.

Abyste si však připadali jako opravdoví profesionální baristé, namelte si kávu i přímo do páky. Pod mlýnek nasaďte držák na páku ve velikosti 50-54 mm / 58 mm. Po přiložení páky mlýnek automaticky zahájí mletí a po jejím odejmutí ihned skončí. Při použití páky časovač nepotřebujete. Díky spodní misce, která spolehlivě zachytí případné zbytky umleté kávy, přitom zůstane prostor okolo mlýnku vždy dokonale čistý.

Snadným čištěním vyniká také samotný mlýnek – mlecí kámen lze totiž jednoduše vymontovat a očistit přiloženým kartáčkem. Protiskluzové nožky pak zajišťují stabilitu na pracovní ploše.

Zásoby na horší časy

Pokud nemáte čas nebo chuť mlít kávu před každou její přípravou, můžete si s mlýnkem Experto snadno udělat zásobu na několik dávek. Je totiž vybaven praktickým zásobníkem pro až 240 g mleté kávy, který ji díky speciálnímu víčku se zátkou mnohem déle voňavou. Mezi čerstvostí a úsporou času i námahy tak už nemusíte dělat kompromisy.

Prodlužka záruky

Záruku na motor kávomlýnku ETA Experto vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Obsah zásobníku nepomleté kávy na 400 g kávových zrn
  • Typ kávomlýnku s mlecími kameny
  • Nastavení jemnosti mletí Ano
  • Příkon kávomlýnku 130 W
  • Retro Ne

Ke stažení

Vida