Ventilátor stojanový ETA Frio 1607 90000, bílý

Kód produktu: ETA160790000
Výkonný stojanový ventilátor s nastavitelnou výškou i úhlem sklonu, 3 rychlostmi proudění a 3 režimy provozu

Popis:

Svěží vítr ve vaší domácnosti

Rozlučte se s horkým a těžkým vzduchem, který se v letním období drží vaší domácnosti jako klíště. Stojanový ventilátor ETA Frio o průměru 43 cm vzduch v uzavřených prostorách účinně rozproudí, a vy se tak opět budete cítit jako ryba ve vodě. Svým moderním a elegantním designem navíc perfektně zapadne do každého interiéru.

Plně se vám přizpůsobí

Ventilátor ETA Frio nabízí kromě tří rychlostí proudění vzduchu také tři režimy provozu, včetně režimu NATURAL, který připomíná přirozené proudění vzduchu v přírodě, a režimu SLEEP, který vám svým jemným vánkem a sníženou hlučností zpříjemní spánek. Pro ničím nerušenou pohodou slouží také časovač, který lze nastavit na 1 až 7 hodin provozu.

Ve třech úrovních je nastavitelná také výška ventilátoru, stejně tak si můžete zvolit úhel sklonu, který vám vyhovuje nejvíce. K tomu, aby se vzduch rozpohyboval ve všech rozích místnosti, slouží funkce oscilace, která spustí plynulý otáčivý pohyb ventilátoru.

Kromě přehledného ovládacího panelu s LED kontrolkami můžete vše potřebné pohodlně nastavit pomocí dálkového ovládání, aniž byste museli vstávat z gauče.

Technické parametry:

  • Hlučnost 63 dB
  • Počet rychlostí 3
  • Velikost - průměr 43 cm
  • Typ ventilátoru stojanový
  • Příkon 55 W
  • Dálkové ovládání Ano

Ke stažení