Sušička ovoce ETA Fresa 6301 90000, bílá

Kód produktu: ETA630190000
Sušička potravin s nastavitelnou teplotou v rozsahu 35–70 °C, s časovačem, s příkonem 250 W, 8 sušících sít nad sebou.

Popis:

Objevte kouzlo sušení potravin s ETA FRESA

Nemáte místo v mrazáku, a přesto si chcete uchovat potraviny plné vitamínů? Vyzkoušejte zdravý způsob konzervace potravin v podobě sušení pomocí teplého vzduchu.

Všechny plasty, které na sušičce ETA Fresa najdete, jsou BPA FREE. Můžete si tak být jistí, že je vaše jídlo zpracováváno bezpečně a v souladu se zdravím.

V sušičce potravin ETA FRESA můžete sušit ovoce, zeleninu, houby, ryby, maso (jerky) a bylinky. Součástí balení je 8 sušicích sít, jejichž počet můžete volit podle množství potravin. Balení obsahuje také speciální síto na bylinky. Sušicí síta jsou čirá, a tak máte proces sušení neustále pod kontrolou. Teplota sušení se odvíjí od typu potravin – snadno ji nastavíte v rozsahu 35–70 °C.

Tichý provoz a praktický časovač

Chod sušičky je velmi tichý a vstříc vám vyjde i s načasováním – funkce časovače vám umožní nastavit dobu provozu na 2–48 hodin. O vypršení časového limitu vás bude sušička informovat zvukovou signalizací. Protože je vybavená ochranou proti přehřátí, můžete ji bez obav nechat zapnutou celou noc.

Snadné sestavení a jednoduchá obsluha

Sušičku ETA FRESA rychle sestavíte, snadno se ovládá a jednoduše se udržuje. Spínačem ON/OFF uvedete přístroj do provozu. ETA FRESA je vybavená přehledným LED displejem, který zobrazuje nastavenou a zbývající dobu sušení.

Příkon přístroje je optimálních 250 W. Délka napájecího kabelu je 1 m a elegantní bílé provedení se hodí do každé kuchyně.

Technické parametry:

  • Regulace teploty Ano
  • Počet sušících plátů 8
  • Otáčející se sušící pláty Ne
  • Příkon sušičky ovoce 250 W
  • Timer/Časovač Ano

Ke stažení