Kartáček na obličej ETA Fenité 1352 90010, modrý

Kód produktu: ETA135290010
Sonický kartáček na obličej ETA Fenité se 3 režimy čištění vám pomůže pleť vyčistit do hloubky.

Popis:

Najděte oblíbeného parťáka na čištění pleti

Nevíte, jak pleť do hloubky vyčistit od usazených nečistot a mastnoty a účinně se zbavit černých teček? Sonický čisticí kartáček na obličej ETA135290010 Fenité elegantního designu a praktického tvaru v modré barvě vás nenechá na holičkách.

Čistí, masíruje, prokrvuje a vyhlazuje

Nejen, že se efektivně postará o čištění pleti do hloubky, zbaví vás odumřelých kožních buněk a pomůže vám také odstranit zbytky make-upu. Díky tomuto kartáčku bude vaše pleť jasnější, pružnější, hladší a sjednocená.

Používejte ho pravidelně a kdekoliv

Pravidelným používáním docílíte mladistvějšího vzhledu pleti a díky masáži jemnými štětinkami také lepšího prokrvení pokožky. Tři režimy čištění poskytují tři intenzity čištění, díky nimž se vám kartáček plně přizpůsobí.

Kartáček na obličej v hygienicky silikonovém provedení bude vaším věrným služebníkem. Sonická technologie zajistí hloubkové čištění a vyhlazení pleti. Voděodolné provedení se stupněm krytí IPX5 dovoluje i případné používání kartáčku ve sprše.

Vyberte si barvu

U tohoto modelu sonického kartáčku na obličej můžete zvolit mezi dvěma barvami, a to mezi modrou nebo zelenou.

Snadná údržba

Sonický kartáček stačí jen omýt pod tekoucí vodou, nemusíte se tak trápit se složitou údržbou. Při běžném používání je doba provozu až 3 měsíce. Potěšující je také chytrý časovač s automatickým vypnutím.

Sbalte si ho s sebou na cesty

Ke kartáčku na obličej obdržíte také praktické cestovní pouzdro, takže si jej můžete snadno sbalit na cesty i do kabelky. Dále obdržíte USB napájecí kabel, jenž zajistí velmi rychlé nabíjení. Do hodiny je kartáček připraven k opětovnému použití.

Ke stažení