Antivibrační podložka pod pračku ETA 9946 90000, černá

Kód produktu: ETA994690000
Novinka
Antivibrační podložka pod pračky, tlumí vibrace, snižuje hluk a chrání podlahu před poškozením

Popis:

Všichni určitě dobře víme, jak dokáže být pračky při ždímání prádla hlučná. Při odstřeďování se buben pračky otáčí opravdu rychle, což může způsobovat vibrování spotřebiče a nárazy nožičkami do podlahy. Pokud má pračka i tendence cestovat po koupelně a regulace nastavitelných nožiček nepomáhá, sáhněte po antivibrační podložce ETA. Tato podložka se postará o to, aby pračka zůstala kde má a tlumí nechtěné vibrace.

Snížením vibrací pomocí podložky zamezíte nejen pohybu pračky, ale snížíte tak i její hlučnost. Zapomeňte otravný hluk při praní a užijte si zasloužený klid a pohodu s rodinou či přáteli. Antivibrační podložka ETA navíc chrání i vaši podlahu, je tak nepostradatelnou ochranou především choulostivějších podlah či parket.

Snížení vibrací oceníte také u vestavěných spotřebičů, kde podložka chrání nejen podlahu, ale také okolní nábytek, jako jsou koupelnové skříňky či kuchyňská linka.

Univerzální použití

Antivibrační položka je ideální pod pračky a sušičky, v domácnosti ji však využijete i pod lednici či mrazák. Použití podložky je však velmi univerzální a kromě domácnosti ji určitě oceníte i v dílně, kde tlumí vibrace strojů a zařízení nebo v posilovně, kde chrání podlahu před nárazy činek a posilovacích strojů.

Vysoká odolnost a pružnost podložky vám zaručí spolehlivou ochranu vašich spotřebičů. Variabilní rozměr antivibrační podložky 60 x 60 cm zajišťuje, že padne pod každý model pračky, sušičky i lednice a v případě potřeby se dá snadno zkrátit. Podložka je vyrobena z recyklovaného materiálu.


Technické parametry:

  • Typ příslušenství jiné

Ke stažení