Chladnička 1dv. ETA 254990000E

Kód produktu: ETA254990000E
Novinka
Jednodveřová chladnička s objemem 359 l a LED displejem spadá do energetické třídy E. Chladnička je vybavena NO FROST technologií ADAPT+. PRÉMIOVÝ SERVIS.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Kompresor

Popis:

V jednoduchosti je krása

Jednodveřová chladnička ETA254990000E se hodí do každé moderní kuchyně. Její objem 359 litrů vystačí i větší rodině s dětmi. Díky své nízké spotřebě spadá do energetické třídy E a šetří tak vaše výdaje.

Máte rádi moderní technologie? Tak to vám tato lednice padne do oka. Na inteligentním ovládacím panelu s LED displejem si nastavíte teplotu přesně podle toho, jak se vám to hodí. Lednice ETA v bílé barvě bude navíc ozdobou každé kuchyně.

Prostor chladničky rozdělují 3 skleněné police z bezpečnostního skla, díky kterým budete mít vždy přehled o všech surovinách, 2 objemné transparentní šuplíky vám zase poslouží na uchovávání ovoce a zeleniny. Lednici nechybí ani FRESH zóna pro uchovávání čerstvého masa a ryb. Úložný prostor doplňují 4 praktické přihrádky na dveřích, které jsou vhodné na uchovávání mléka či studených omáček.

Vychytané technologie

S lednicí ETA se námrazy bát nemusíte. Disponuje totiž beznámrazovou adaptivní NO FROST technologií ADAPT+. Na celý prostor lednice vám posvítí úsporné vnitřní LED osvětlení.
Chladnička disponuje easy-open madlem a možností změny otevírání dveří. Ať ji postavíte kamkoliv, její používání bude vždy příjemné. Hlučnost této chladničky dosahuje pouhých 40 dB, to znamená, že vás nebude rušit ani v kuchyni ani v otevřených prostorech bytu či domu.

Prémiový servis ETA

S tímto unikátním výrobkem získáte současně prémiové služby, které za vás vyřeší případný problém. Jedná se o prodlouženou záruku na 5 let na kompresor, 7 dní v týdnu přístupnou zákaznickou linku pro nahlášení poruchy a případnou technickou podporu. Dále zrychlený servis s expresním zásahem servisu nejpozději do 2 pracovních dnů po nahlášením problému.


Technické parametry:

  • Výška chladničky 185 cm
  • Šířka chladničky 65 cm

Ke stažení