Sáčkové vysavače

Hledáte léty prověřenou kvalitu, která z módy jen tak nevyjde? Pak jsou pro vás sáčkové vysavače ETA tou správnou volbou. Jejich silnou stránkou je vysoký sací výkon a s tím související efektivita, stejně jako schopnost se díky řadě nejrůznějších nástavců ​​​​přizpůsobit mnoha druhům povrchů od kachliček až po koberce.

Mezi nejvýkonnější přístroje v této třídě patří vysavač ETA Avanto s pětiletou zárukou na motor. Jeho síla tkví právě v silném motoru o příkonu 800 W, přesto je úsporný a kompaktní svými rozměry. Spolehnout se můžete také na vysavač ETA Adagio s extrémně účinnou filtrací, který se nezalekne koberců ani tvrdých podlah.

Vybrat si můžete nejen z pestré škály vysavačů, široká je i nabídka k nim nezbytných sáčků. Varianta originál se pyšní dlouhou výdrží, antibakteriální sáčky do vysavače jsou zase ideální, pokud uklízíte po svých zvířecích mazlíčcích.

Nečekejte, až z vás starý vysavač vysaje poslední zbytky trpělivosti. Raději vsaďte na vysavače ETA, jejichž koncepce vychází z mnohaletých zkušeností, a přesto drží krok s nejnovějšími trendy.

Příkon vysavače
Hlučnost
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Akční rádius/ dosah