Osobní váhy

Osobní digitální váhy ETA vám pomohou mít vaše kila pod kontrolou. Díky precizní kalibraci jsou absolutně přesné, a navíc jsou vždy navrženy tak, aby bylo jejich použití co nejpříjemnější. Jejich vážicí plocha z bezpečnostního skla je odolná vůči nárazům a velmi snadná na údržbu. Zabudovaný inteligentní systém váhu automatický spustí a po vážení zase vypne. Vy tak nemusíte dělat nic jiného než se na váhu postavit a přečíst si na přehledném displeji výsledek.

Pokud chcete mít přehled nejen nad vaší hmotností, ale zajímá vás i množství svalů, tuků a vody ve vašem těle, sáhněte po digitálních váhách s tělesnou analýzou. Jejich pomyslnou královnou je osobní váha Vital Body s unikátní smart aplikací, která všechny důležité informace zaznamenává a vyhodnocuje. Její paměť umožňuje uložit až 10 uživatelů, a tak ji může používat celá rodina. Pokud si naopak potrpíte na elegantní jednoduchost, sáhněte po něžně vyhlížející osobní váze ETA Fenité.

Pořiďte si váhu, která nezůstane jen zavřená ve skříni. Osobní váhy ETA vám pravidelnou kontrolu hmotnosti usnadní a zpříjemní.