Kávovary

Hledáte snadné a pohodlné řešení, jak si zajistit pravidelný přísun lahodné kávy? Kávovary ETA vám během pár okamžiků připraví kávu přesně podle vašich představ v pohodlí domova či v kanceláři. Kávovar ETA Inesto je mistrem v přípravě tradiční překapávané kávy, kterou následně udrží horkou až po dobu 40 minut. Jednoduché ovládání zajistí rychlou přípravu kávy i v situacích, kdy nemáte času nazbyt. Stejně rychlá ale může být i příprava espressa. Automatický kávovar ETA Nero díky zabudovanému mlýnku na kávu nejprve rozemele kávová zrna a následně připraví exkluzivní kávu jako z vaší oblíbené kavárny. To vše stisknutím jednoho tlačítka.

Pokud však chcete mít přípravu svého oblíbeného životabudiče plně ve svých rukou, nadchne vás pákový kávovar ETA Stretto ve slim designu, který najde své místo v každé kuchyni. S celokovovým kávovarem ETA Artista se pak do světa profesionálních baristů ponoříte ještě hlouběji. Kromě dvou přetlakových misek nabízí také dvě standardní, se kterými máte přípravu kávy zcela ve své režii.

Pro ještě voňavější zážitek se pak neobejdete bez mlýnku na kávu. Kávomlýnek ETA Experto s kónickými mlecími kameny namele kávu přímo do páky nebo zásobníku. Vybrat si přitom můžete až ze 16 stupňů jemnosti mletí.

Usnadněte si přípravu kávy s kávovary ETA – o to více získáte času, abyste si svou chvíli pohody mohli náležitě vychutnat.

Kávovary ETA

Maximální zatížení
Objem hlavní nádoby
Obsah zásobníku nepomleté kávy
Tlak čerpadla
Příkon kávomlýnku
Objem konvice kávovaru
Příkon kávovaru
Objem zásobníku na vodu
Příkon espressa