Sekáček potravin ETA Basto 1079 90000, bílý

Kód produktu: ETA107990000
Sekáček ETA Basto se čtyřramenným nožem pro jemnější a rychlejší sekání s příkonem 500 W.

Popis:

Sekáček ETA Basto je v kuchyni velmi praktickým pomocníkem. Díky odolnému, kvalitnímu nerezovému čtyřramennému noži seká a drtí potraviny ve dvou úrovních, a to až na velmi jemnou konzistenci. Ořechy, bylinky, ovoce i zeleninu zvládne nasekat během pár sekund.

Sekáček disponuje 2 rychlostními stupni sekání. Polovičním stlačením docílíte nižších otáčkek, po plném stlačení se otáčky dostanou do maxima. Rychlost si tak můžete sami regulovat dle požadované hrubosti surovin.

Nádoba o objemu 1,25 l je vyrobena z vysoce odolného skla. Na spodu nádoby je protiskluzová gumová podložka, která zajišťuje stabilitu sekáčku při jeho provozu. Součástí nádoby je i víko, které slouží pro uchování a skladování surovin.

Pro lepší manipulaci je sekáček vybaven i plastovou stěrkou, která vám pomůže se zužitkováním veškerého obsahu nádoby.

Jednotlivé díly sekáčku (kromě pohonné jednotky) můžete mýt v myčce na nádobí. Je skladný a manipulace s ním je velmi jednoduchá. Vaření je s jeho pomocí snazší a bezpečnější pro vaše prsty a díky elegantnímu a modernímu design v bílém lesku, který byl navržen na míru moderním kuchyním, už ho nebudete chtít dát z ruky.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 1.25 l
  • Počet rychlostí 2
  • Pulzní spínač Ne
  • Plynulá regulace Ne
  • Materiál nádoby sklo
  • Příkon sekáčku 500 W

Ke stažení