Vysavače nové generace usnadní (nejen) jarní úklid

 

Přivítat jaro perfektně čistou domácností si přeje většina z nás. Při představě namáhavého a zdlouhavého úklidu však nadšení rychle opadá. Abychom vám sezónní i pravidelný úklid usnadnili, rozšířili jsme sortiment úklidových pomocníků značky ETA a přizvali si na pomoc nejmodernější technologie.

ETA Magic X-treme

Magicky snadný úklid s vysavačem ETA Magic X-treme

Tyčové vysavače jsou praktickými pomocníky, kteří jsou vždy po ruce, připraveni pustit se do úklidu stejně bleskurychle, jako nepořádek obvykle vzniká. Dávno však neplatí, že by svým výkonem zaostávali za klasickými podlahovými vysavači.

Nový tyčový a ruční vysavač v jednom ETA Magic X-treme je toho zářným důkazem. Díky digitálnímu motoru nové generace, turbo sací síle a extrémně účinné filtraci zbaví vaši domácnost prachu a nečistot, které sbírá do dvou filtračních nádob. Při úklidu se tak zcela vyhnete nutnosti výměny sáčků. Díky nízkému těžišti se navíc vysavač velmi snadno ovládá.

Variabilní konstrukce a bohaté příslušenství z něj dělá multifunkčního pomocníka pro dokonale čistou podlahu, ale i čalouněný nábytek nebo třeba knihovnu či rámy obrazů. Vysavač ETA Magic X-treme tak najde své uplatnění v každé domácnosti, včetně těch s domácími mazlíčky, dětmi i alergiky.

ETA Magic X-treme

K dalším, zákazníky prověřeným modelům patří tyčový vysavač ETA Fortelo s výkonným motorem, super lehký a tichý aku vysavač ETA Supersonic s ohromující výdrží baterie, nebo třeba tyčový vysavač 3 v 1 ETA Moneto AquaPlus, který v jednom kroku vysává, vytírá i suší – skvělá volba pro všechny, kteří úklidu nehodlají věnovat více času, než je nezbytně nutné.

Úklid jako na zavolanou s robotickým vysavačem

Chytrým řešením, jak udržovat domácnost průběžně čistou bez námahy a časového presu, jsou robotické vysavače. Ty s mobilní aplikací jsou pak opravdovými příteli na telefonu, kteří vaši prosbu o pomoc vždy vyslyší.

S chytrou aplikací ETA Raggio navíc máte úklid zcela ve své režii. Několika tahy po displeji vašeho telefonu naplánujete úklid na určitý čas nebo dáte pokyn k jeho okamžitému zahájení, i když jste zrovna v práci nebo na procházce s dětmi. V reálném čase pak můžete sledovat, kde se vysavač zrovna činí. Aplikace je v češtině a zcela zdarma.

ETA Raggio

Na cestě za čistou podlahou se tenhle vykutálený pomocník rozhodně neztratí. Laserová navigace umožňuje robotickému vysavači ETA Raggio výbornou orientaci v prostoru, volbu optimální trasy i maximální efektivitu úklidu. Vysavač si do paměti uloží mapu prostoru vaší domácnosti a pak už přesně ví, kam se vydat a jakým místům se naopak vyhnout. Speciální požadavky pro úklid jednotlivých zón pak snadno nastavíte přímo v aplikaci.

Všechny tyčové i robotické vysavače zakoupíte v e-shopu ETA, ve značkových prodejnách ETA a u vybraných obchodních partnerů.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995