Vysavač ETA Supersonic 0231 90000

Kód produktu: ETA023190000
Tyčový a ruční vysavač 2 v 1 ETA Supersonic je vybaven digitálním motorem, který je malý, lehký, tichý a výkonný. Bezdrátový provoz je zajištěn 21,6V akumulátor

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Tyčový a ruční aku vysavač 2 v 1

Aku vysavač ETA Supersonic je praktický pomocník do každé domácnosti. Zastává funkce 2 v 1 – lze ho využít jako tyčový a ruční aku vysavač zároveň. Díky praktickému plastovému úchytu vysavač Supersonic snadno umístíte na zeď, takže si nemusíte lámat hlavu s jeho uskladněním.

Nejnovější generace digitálních motorů

Supersonic ETA je vybaven brushless motorem s dlouhou životností. Tento digitální motor je malý, lehký, tichý a výkonnější než běžné motory. Digitální motor nevyužívá žádné uhlíkové kartáče a neobsahuje žádné karbonové uhlíky.

Na tento motor navíc můžete získat bezplatnou prodlouženou záruku 10 let. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Bezdrátový provoz pro snadnou manipulaci

S tímto ladným a skladným parťákem bude úklid rychlý a jednoduchý. Bezdrátový provoz je zabezpečen výkonným a kvalitním Li-Ion akumulátorem (21,6 V), který výdrží v provozu až 25 minut na jedno nabití. Akumulátor lze snadno vyjmout a vyměnit. Doba nabíjení se pohybuje okolo 4 hodin.

Mimo jiné se pyšní vysokou účinností vysávání, 2 úrovněmi sacího výkonu pro optimální nastavení a kvalitním HEPA filtrem, jenž zachytí téměř veškeré prachové částice. Prach a nečistoty jsou zachycovány do nádoby o objemu 0,45 l.

Uklízejte s elegancí

Tyčový a ruční aku vysavač 2 v 1 Supersonic disponuje elegantním provedením s ergonomickou rukojetí pro pohodlnou obsluhu. Praktické LED diody pro osvětlení vysávané plochy oceníte především v rozích nebo v tmavých místech. Světelná signalizace vás bude informovat o provozu či nabíjení aku vysavače ETA Supersonic.

Pohotový ruční vysavač

Po odejmutí kovové sací trubky a rotačního turbokartáče lze vysavač využít právě jako ruční vysavač. K vysavači obdržíte tři nástavce, a to štěrbinovou hubici, která je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech, polštářovou hubici, která šetrně vysává měkké textilní povrchy (např. čalounění a polštáře) a kartáček, jenž pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

Pokud potřebujete vysát pavučiny v rozích na stropě, můžete využít flexibilní prodlužovací hadici v kombinaci s jakýmkoliv nástavcem.

Testováno v Německu

Oblíbený vysavač ETA Supersonic sklízí úspěchy také v zahraničí. V prestižním německém časopise TestMagazine získal hodnocení 1,4 (velmi dobrý).

Technické parametry:

  • Doba provozu 25 min
  • Hlučnost 72 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.45 l
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Typ filtrace bezsáčkový
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
  • Osvětlení na hubici Ano
  • Mokré čištění Ne

Ke stažení

Vida