Titanové nádobí

Revoluci ve výrobě nádobí představují nové hrnce ETA, které jsou vyrobeny z titanu. Ten je jedním z nejodolnějších a zdravotně nezávadných materiálů vůbec. Největšími benefity tohoto kovu je zdravé, rychlé a levné vaření. Díky vysoce nepřilnavému povrchu je na něm možné vařit bez jakýchkoli tuků a díky extrémní tepelné vodivosti ušetříte svůj čas. Naprosto výjimečná je také jejich multifunkčnost. Použít je lze jak pro vaření a smažení na sporáku, tak i pro pečení v troubě.

Masivní hrnec s poklicí ETA Titanium má v průměru 28 cm a je vhodný pro všechny typy varných desek. S objemem 6,3 l nemusíte mít strach, že by snad k obědu něčeho pochybělo. Poctivý hrnec z české dílny ETA je, díky svému nepřilnavému povrchu, velmi snadno omyvatelný a pro svůj unikátní a moderní design se hodí právě i do vaší kuchyně. Je možné jej rovněž použít na všechny dostupné zdroje tepla, aniž byste museli mít strach z jeho poškození.

I přes tuto skutečnost však všechny hrnce disponují zárukou na rovnost dna v délce 10 let. Věříte nám už 75 let a my vás nezklameme.